Valmieras Ziņas

Lietotu apavu, apģērbu un mājas tekstila nodošanas akcija “Otrreiz modē”

Lasīšanas laiks: 2 min

No 2021.gada 1. līdz 30. septembrim notiks pašvaldību atkritumu apsaimniekotāja SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta atkārtotai lietošanai vēl derīgu apavu, apģērbu un mājas tekstila nodošanas akcija “Otrreiz modē”, kuras laikā, nogādājot uz ZAAO EKO laukumiem apavus, apģērbu vai mājas tekstilu, ir iespēja piedalīties balvu izlozē.

ZAAO Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Ginta Gailuma: “Esam gandarīti, ka apavu un apģērba nodošanas pakalpojums ikdienā ir iedzīvotāju pieprasīts. Mēnesī vidēji savācam 20 tonnas minētā materiāla. Ar akcijas periodu vēlamies atgādināt par pakalpojuma pieejamību tiem iedzīvotājiem, kuri vēl nav pamanījuši šo šķirošanas iespēju, lai pēc iespējas samazinātu lietošanai vēl derīgu lietu nonākšanu atkritumos. Liels paldies akcijas atbalstītājiem, kuri palīdz vērst uzmanību tam, ka ne viss, kas lieks, ir jānoglabā atkritumu kalnā – lietām ir jādod otrā iespēja, šoreiz – nokļūt modē otrreiz!”

Savāktie apavi, apģērbi un tekstila materiāli tiks nodoti sadarbības partnerim pāršķirošanai un nogādāšanai uz jaunattīstības valstīm vai uz pārstrādi.

Nereti lietas par nevajadzīgām top neapdomīgu pirkumu rezultātā, tāpēc akcijas atbalstītāja stiliste Ineta Zariņa akcijas izlozes uzvarētājam palīdzēs ar stila padomiem pārdomātiem pirkumiem vai kopā piedāvās veikt skapja revīziju, palīdzot saprast, kas patiesi lieks, kas tikai citādi kombinējams (dāvanu kartes vērtība 100 eiro, kas ietver 3 h konsultāciju). Akcijas balvu fondā arī dāvanu karte no t/c “Valleta” izdevīgiem jauniem pirkumiem pēc visa liekā nodošanas un tvaika gludināmā iekārta, kuru sarūpējusi ZAAO saudzīgai apģērba un tekstila kopšanai. Paredzētas balvu izlozes arī katrā no 21 ZAAO darbības reģiona EKO laukumiem, izlozējot pledu ieguvējus.

Lai apavi tiktu atzīti par lietošanai derīgiem, tiem jābūt sausiem, tīriem, nesapelējušiem, bez specifiskas smakas un pa pāriem, neder gumijas zābaki un ziemas sporta apavi. Apģērbam un mājas tekstilam jābūt bez caurumiem, tīram, sausam, nesapelējušam, bez specifiskas smakas. Nodošanas EKO laukumos neder lupatas, auduma atgriezumi, veļa un zeķes. Nododamās lietas jāievieto maksimāli caurspīdīgos maisos, kuri būs jāievieto attiecīgajā konteinerā.

EKO laukumu darba laiki pieejami www.zaao.lv vai zvanot pa tālr.64281250 (zvanu centrālē jāizvēlas taustiņš “5”). Akcijas nolikums pieejams uzņēmuma mājas lapā un pie EKO laukumu pārziņiem.

Lietošanai derīgus apavus, apģērbu un mājas tekstilu EKO laukumos iespējams bez maksas nodot arī ārpus akcijas darbības laika.

Akcija ir spēkā tikai pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma ZAAO darbības reģionā.

 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri