Valmieras Ziņas

Lidostā svinīgi sagaidīti olimpieši Oskars Melbārdis un Oskars Ķibermanis

Phjončhanas olimpisko spēļu bronzas medaļas laureātus bobsleja divnieku sacensībās Oskaru Melbārdi un Jāni Strengu trešdien, 28.februārī, lidostā sagaidīja apmēram simts līdzjutēju, informēja ziņu aģentūra LETA.

Kopā ar bobsleja izlases sportistiem, tostarp Oskaru Ķibermani, mājās atgriezās arī bobsleja izlases treneru korpuss, kā arī šorttrekists Roberts Zvejnieks ar šorttreka izlases treneru personālu.

Latvijas bobsleja komandu lidostā ar uzrunām sveica Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs, kā arī Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols.

Valmieras Bērnu sporta skolas bijušos vieglatlētikas nodaļas audzēkņus Oskaru Melbārdi un Oskaru Ķibermani sagaidīt devās un sveicienus no Valmieras nodeva sporta skolas audzēkņi, informēja Valmieras pilsētas pašvaldība.

“Abi puiši ir ne vien paraugs jaunajiem sportistiem, bet arī Valmieras lepnums. Viņi pierāda, ka liela nozīme ir gan fiziskajai sagatavotībai, gan gara spēkam. Olimpiskā medaļa pēc nesenās muguras operācijas un kājas traumas ir milzīga cīņa pašam ar sevi un neiedomājams sasniegums. Daudz no sportista prasa arī spēja “savākties” pēc ne tik laba rezultāta, cik gaidīts, turpināt cīņu un noticēt saviem un komandas spēkiem. Esam lepni, ka Valmieras Bērnu sporta skola ir bijis viens no “pamatakmeņiem” abu bobslejistu sportiskajā izaugsmē. Priecājamies un esam pagodināti šodien Valmieras vārdā sveikt abus Oskarus un pateikties olimpisko spēļu Latvijas komandai,” sagaidot sportistus, teica Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene.

Bronzas medaļas ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā Latvijai izcīnīja Oskars Melbārdis ar stūmēju Jāni Strengu. Četriniekos Oskars Melbārdis ar stūmējiem Jāni Strengu, Daumantu Dreiškenu un Arvi Vilkasti sasniedza augsto piekto vietu. Oskars Ķibermanis ar Matīsu Mikni bija devītie divnieku sacensībās, bet četriniekos, pievienojoties stūmējiem Jānim Jansonam un Helvijam Lūsim, uzrādīts desmitais labākais rezultāts.

XXIII Ziemas olimpiskās spēles Dienvidkorejā norisinājās no 9. līdz 25. februārim. Latviju pārstāvēja 34 sportisti, kuriem desmit reizes izdevās iekļūt labāko desmitniekā, deviņos sporta veidos.

Oskars Melbārdis un Oskars Ķibermanis sportistu gaitas sāka Valmieras Bērnu sporta skolā. Vēlāk mācības turpinājuši Murjāņu sporta ģimnāzijā, kur specializējušies vieglatlētikas daudzcīņā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu aizliegt videi nedraudzīgu maisiņu izmantošanu lielveikalos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri