Valmieras Ziņas

“Lidl Latvija” pagaidām nepārcels veikalu būvniecības un atklāšanas grafikus Covid-19 pandēmijas dēļ (4)

Neskatoties uz to, ka Latvijā noteikti vairāki ierobežojumi Covid-19 pandēmijas pārvarēšanai, mazumtirgotāja “Lidl Latvija” būvniecības grafiks nav ietekmēts un veikalu atklāšanas pārcelšana pagaidām netiek plānota, aģentūrai LETA pastāstīja “Lidl Latvija” Komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana.

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka uz šodienu ir pabeigta četru veikalu būvniecība: tie ir divi veikali Rīgā, Imantā un Zolitūdē, kā arī veikals Liepājā un Jēkabpilī. Nesen uzsākti būvdarbi pie topošā veikala Ogrē.

Hasana sacīja, ka patlaban nav pamata runāt par atkāpēm no plānotā – proti, visi būvniecības darbi turpinās kā iecerēts, Covid 19 tos nav ietekmējis. “Mēs turpinām attīstīt “Lidl” veikalu tīklu Latvijā, vienlaikus būvējot arī loģistikas centru Dreiliņos Rīgā, kas apkalpos divus tirgus – Latviju un Igauniju,” viņa uzsvēra. 

Jautāta, vai “Lidl Latvija” plāno pārcelt tīkla atklāšanas datumus, Hasana atzīmēja, ka “Lidl Latvija” vēl joprojām atturas izpaust plašāku informāciju par veikalu atvēršanas plāniem, izņemot to, ka savu darbu uzsāks ar ne mazāk kā desmit veikalu atvēršanu.  

Viņa atzīmēja, ka, ievērojot ārkārtas situāciju, “Lidl Latvija” ieviesuši nepieciešamos aizsardzības pasākumus attiecībā uz mazumtirgotāja darbinieku ikdienu, jo darbinieku drošība un veselība ir prioritāte šajos apstākļos. 

Savukārt, tiem, kas interesējas par darbu “Lidl”, pēc Hasanas sacītā, “Lidl Latvija” turpina darbinieku atlasi, veicot intervijas un pieņemot darbā attālināti, izmantojot pieejamos digitālos risinājumus. 

“Lidl” ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs ar vairāk nekā 10 500 veikaliem. Baltijas valstīs pašlaik “Lidl” veikali ir tikai Lietuvā, bet Latvijā uzņēmums plāno veikalus atvērt šogad, tādējādi vairākās pilsētās notiek aktīva veikalu būvniecība.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Ko vid - 28.03.2020 Atbildēt

  Kā tad lidl internetveikali http://www.lidl.lv mājas lapu vīruss jau nogrāvis šāds uzraksts vairs palicis

  503 Service Unavailable
  No server is available to handle this request

  Baltais zaķis - 29.03.2020 Atbildēt

  Nesaprotu kāpēc nepārtrauc būvdarbus šajā laikā. Vai tas ir kaut kāds pirmās nepieciešamības objekts ?

  Auza - 31.03.2020 Atbildēt

  Ja lidl nepaspēj tos 10 veikalus savākt līdz vasaras sākumam, tad būs jāvāc pircēju pūlī rudenī vai ziemas atvēršanas pasākumā.
  Bet ņemot vērā Vuhanas vīrusu lidl varēja atvērt lidl-shop.lv

  Nez vai būs pie c sīkāka arī transporta elektrouzlade ka vācijā?

  Corona - 31.03.2020 Atbildēt

  Līdz arī sola organizēt vasaras vidū savos 10 veikalos party atvēršanu. Kā lidl nodrošinās lai tas neparversas par corona party?

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums ar 2021.gada 1.septembri aicina darbā LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā. Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv

Mūsu partneri