Valmieras Ziņas

LFF laureātu vakarā vairākas balvas arī Valmiera FC

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 14. janvārī, Baltijas greznākajā kinoteātrī Splendid Palace notika Latvijas Futbola Federācijas laureātu vakars. Pasākums, kurš Valmieras FC organizācijai un spēlētājiem izvērtās gana veiksmīgs.

Pasākumu klātienē apmeklēja Raimonds Krollis un Rihards Matrevics, kuri mājās pārveda ievērojamas balvas.

Krollis uz skatuves kāpa divreiz – pirmais apbalvojums, ko viņš saņēma šajā vakarā, bija Latvijas futbola leģendas Ilmāra Liepiņa vārdā nosauktā ”Jaunatnes labākais futbolists” balva.

‘’Liels prieks saņemt šo balvu otro gadu pēc kārtas. Paldies visiem kas tic, paldies visiem kas netic, bez jums šis nebūtu iespējams,’’ pēc kāpšanas uz skatuves sacīja Valmiera FC kapteinis.

Viņš arī pārveda mājās Optibet Virslīgas nomināciju kā līgas labākais uzbrucējs. Vakars ar to viņam vēl nebeidzās, jo Krollis tika iekļauts arī Virslīgas simboliskās izlases sastāvā, kā viens no diviem uzbrucējiem, līdzās Leonelam Vambā no FK Spartaks Jūrmala.

Arī Rihards Matrevics tika pie atzinības, viņam izdevās tikt nosauktam par Optibet Virslīgas labāko vārtsargu, pārspējot Riga FC futbolistu Robertu Ozolu.

Arī mūsu vārtsargam tika dota iespēja uzstāties un uzrunāt skatītājus: “Vēlos izmantot iespēju, lai pateiktos saviem vecākiem, mammai un tētim. Cilvēki, kuri mani pazīst, arī zina, ka viņi ir bijuši ar mani ik uz soļa – apmeklējuši visas manas spēles. Pat šobrīd viņi brauc uz mačiem, lai redzētu mani spēlējam. Jaunajā sezonā kopā ar Valmieras FC mēģināsim spert soli tālāk un es pats pie šī neapstāšos.”

Tāpat kā viņa komandas biedrs arī Matrevics tika iekļauts Virslīgas simboliskajā izlasē. Viņam pievienojās vēl viens komandas biedrs – Alvis Jaunzems, kurš saņēma godu kā viens no četriem labākajiem aizsargiem līdzās Robertam Savaļniekam, Žigam Lipuščekam un Vitālijam Jagodinskim (visi no RFS).

Mediju nomināciju grupā līdzās “Futbolbumbas TV” un “Pa Pāris Kausiem” par pārsteiguma uzvaru parūpējās mūsu komanda – Valmiera FC tika atzīta par uzvarētāju kategorijā ‘’Balva par futbola popularizēšanu digitālajā vidē.’’

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums SIA "7House" veic iekštelpu apdares darbus un cita veida būvniecības pakalpojumus. Aicinām mūsu komandai pievienoties: Apdares darbu speciālistiem/-ēm Prasības kandidātiem: Priekšzināšanas: špaktelēšanā un apmetuma uzklāšanas darbos; B kategorijas autovadītāja apliecību (vēlams); Lietot drošības iekārtas būvniecībā; Bez kaitīgiem ieradumiem; Atbildības sajūta un precizitāte; Spēja veikt fizisku darbu; Vēlme strādāt. Pienākumi kandidātiem: Aprēķināt nepieciešamos būvmateriālus; Apstrādāt ienākošos celtniecības materiālus; Griezt elastīgos grīdas seguma materiālus; Ieklāt jumta seguma ruļļveida materiālus; Ievērot būvniecības darbu termiņu; Izveidot būvlaukuma pagaidu infrastruktūru; Klāt elastīgās grīdas flīzes; Koordinēt būvniecības procesu; Lasīt standartizētus rasējumus; Pasūtīt celtniecības materiālus; Sagatavot būvlaukumu; Sagatavot virsmu krāsošanai; Strādāt celtniecības brigādē; Uzstādīt būvniecības profilus; Uzstādīt lamināta grīdas segumu; Uzņēmums nodrošina: Patstāvīgu darbu- darbs visa gada garumā; Apmācības pieredzējušu kolēģu komandā; Savlaicīgu un konkurētspējīgu atalgojumu, atalgojums pirms nodokļu nomaksas 1400 EUR; Algas kāpums atkarīgs no darbinieka vēlmes strādāt, atbildības sajūtas, darba pieredzes. Piemaksas atbilstoši individuāliem darba rezultātiem, vēlmei strādāt un pierādīt sevi. Interesentus lūdzam zvanīt uz tālruni: 27272857 vai sūtīt CV uz e-pastu: info@7house.lv. Profesija: ĒKU CELTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 20, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-07 Darba sākšanas datums: 2026-04-07 Kontaktpersona: Liene Millere Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Uzņēmums SIA "7House" veic iekštelpu apdares darbus un cita veida būvniecības pakalpojumus. Aicinām mūsu komandai pievienoties: Palīgstrādnieku/-ci ar iemaņām būvniecības darbos Prasības kandidātiem: Priekšzināšanas un izpratne par būvniecības darbu; B kategorijas autovadītāja apliecība ( vēlams) ; Bez kaitīgiem ieradumiem; Atbildības sajūta un precizitāte; Spēja veikt fizisku darbu; Vēlme strādāt. Galvenie darba pienākumi: Izpildīt vienkāršus būvdarbus un palīgdarbus izmantojot noteiktas darba metodes un materiālus, lietojot roku darbu un fizisko spēku, iepriekš sagatavotus instrumentus un mehānismus. Visu veidu iekšdarbu veikšana (sākot no demontāžas līdz apdares pabeigšanai). Ģipškartona konstrukciju montāža (sienas, griesti, starpsienas). Sagatavošanas darbi un krāsošana (špaktelēšana, slīpēšana, gruntēšana, krāsošana). Grīdas segumu ieklāšana (lamināts, parkets u.c.). Citu apdares darbu veikšana pēc nepieciešamības. Uzņēmums nodrošina: Patstāvīgu darbu Vidzemē - darbs visa gada garumā; Apmācības pieredzējušu kolēģu komandā; Savlaicīgu un konkurētspējīgu atalgojumu, atalgojums pirms nodokļu nomaksas 1050 EUR; Algas kāpums atkarīgs no darbinieka vēlmes strādāt, atbildības sajūtas, darba pieredzes. Piemaksas atbilstoši individuāliem darba rezultātiem, vēlmei strādāt un pierādīt sevi. Interesentus lūdzam zvanīt uz t. 27272857vai sūtīt CV uz e-pastu: info@7house.lv Profesija: BŪVSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 20, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-07 Darba sākšanas datums: 2026-04-07 Kontaktpersona: Liene Millere Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri