Valmieras Ziņas

Ledus gladiatoru sacensības – veselīgs un atraktīvs projekts skolēniem

Regulāri izkustoties, prāts kļūst možāks un ķermenis – spriganāks. Kuru ziemas sporta veidu izvēlēties bērnam, ja līdz šim ne ar vienu tā īsti nav bijusi saskarsme? Slidošana ir aktivitāte, kas piemērota ikvienam. Apgūstot šo sporta veidu, radīsies vēl viens iemesls tam, lai nākamo ziemu sagaidītu ar prieku.

Kāpēc ir svarīgi iemācīt bērnam slidot? Daudzi vecāki, treneri, mediķi un skolotāji vienbalsīgi atbalsta šo sporta veidu. Galvenie iemesli, kāpēc tas ir nozīmīgi, ir laba fiziskā sagatavotība un muskulatūras nostiprināšana. Vēl viens svarīgs iemesls ir tas, ka bērns norūdās pret ziemas mestajiem izaicinājumiem veselībai un imūnsistēmai. Slidošana, viennozīmīgi, attīsta līdzsvara izjūtu un koncentrēšanās spējas.

Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību pilsētas skolām nodrošina slidot apmācības programmu 4. klasēm. Savukārt, 5. – 8. klašu skolēniem no visas Vidzemes ir iespēja piedalīties slidošanas sacensībās “Ledus gladiatori”. Sacensību dalībnieki pirms galvenā notikuma apmeklē četrus treniņus, kuru laikā, instruktoru uzraudzībā, apgūst slidot prasmes pamatus. Pēc aizvadītajiem treniņiem seko sacensību fināli un noslēguma pasākumi.

Slidošanas sacensību projekta “Ledus gladiatori” jauniešus klātienē vēro un sāpīga kritiena vai nelielas neveiksmes gadījumā palīgā steidz sertificēts mediķis, kurš ir klāt visos treniņos. Vērojot slidošanas sacensību projekta dalībniekus, mediķis uzsver: “Ar katru treniņu bērni attīsta drosmi, mērķtiecību un ir neatlaidīgāki. Attīstās arī komandas gars un pašpārliecinātība, jo dalībnieki iemācās pareizi krist un atkal piecelties nesavainojoties. Protams, ir grūti noskatīties, kā bērni ceļas un krīt jau kuru reizi, bet nākamajā treniņā šie kritieni ir jau krietni mazāk!”

Papildus visām pozitīvajām iespējām, ko bērna veselībai un attīstībai sniedz slidošana, nevar nepieminēt arī mīlestību pret sportu, kas var izvērsties nopietnā sportista karjerā. Ne vienmēr mēs spējam paredzēt sava bērna nākotni un noteikt viņa nākotnes izvēles, taču virzīt atvasi šādā virzienā nebūt nav peļama ideja, jo, iespējams, jaunieti sagaida spoža nākotne – profesionālajā hokejā, daiļslidošanā, ātrslidošanā vai trenera amatā. Un viss tikai tāpēc, ka vecāki vai skolotāji organizēja, meklēja iespējas, veda uz nodarbībām un gribēja iesaistīties!

“Ledus gladiatori” aktīvi turpina aizvadīt savus treniņus, katru reizi iegūstot jaunas iemaņas, kuras noteikti noderēs fināla sacensībās – jau martā.

“Ledus gladiatorus” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras Hokeja klubu un Latvijas Hokeja federāciju.  Projektu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome un  Izglītības un zinātnes ministrija.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri