Valmieras Ziņas

Lauvu klubs “Valmiera” sniedz palīdzību mediķiem Covid -19 pandēmijas laikā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 20. maijā, Vidzemes slimnīca saņēma dāvinājumu no Lauvu kluba “Valmiera” 4000 ķirurģiskās maskas. Šis atbalsts Latvijā ir tapis, pateicoties Starptautisko Lauvu klubu fondam (Lions Clubs International Foundation) un tā koordinatora Jēkaba Grundmaņa aktīvajam darbam. Galvenais Lauvu kluba mērķis ir palīdzēt medicīnas personālam šajā grūtajā pandēmijas laikā.

Piesaistītais atbalsts nodrošina ēdināšanas iespējas Valmieras Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta dežūrējošai brigādei un Valmieras Covid-19 testu nodošanas punkta darbiniekiem. Ēdināšana tiek nodrošināta no 18. maija, pateicoties uzņēmuma “Kantīne B” komandai, kas brīvpusdienas līdzfinansēs un nodrošinās 14 darba dienas.

No Lauvu kluba “Valmiera” prezidenta Oskara Spurdziņa un kluba biedra Valtera Pumpura 20. maija rītā Vidzemes slimnīcas vadītājs Uģis Muskovs saņēma 4000 ķirurģiskās maskas. “Šajā krīzes laikā tas ir patīkams pārsteigums, par ko izsakām lielu paldies. Tagad, ar Covid – 19 infekcijas saistīto drošības pasākumu laikā, ambulatorajā daļā vien mums katru dienu nepieciešamas 400 līdz 500 ķirurģiskās sejas maskas. Tās izsniedzam apmeklētājiem, kas ierodas pie speciālistiem uz konsultācijām vai izmeklējumiem, kā arī personālam maskas regulāri jāmaina. Liela pateicība Lauvu klubam “Valmiera” par noderīgo atbalstu!”, uzsvēra slimnīcas direktors Uģis Muskovs.

Lauvu kluba “Valmiera” palīdzības akcija aizsākās 18. maijā, kad kluba prezidents Oskars Spurdziņš kopā ar kluba biedri Ivetu Bošu, izvadāja pusdienas personālam, kas strādā Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestā un Covid – 19 analīžu pieņemšanas centrālajā punktā. Ēdināšanas uzņēmuma “Kantīne B” īpašniece Iveta Boša saka: “Protams ir jāpalīdz tiem, kas rūpējas par mūsu veselību. Lai arī mana uzņēmuma darbība ir vairāk nekā divus mēnešus apstādināta, mēs cenšamies nenolaist rokas. Lai gan šobrīd kafejnīcu un restorāna durvis ir slēgtas, mums, pirmkārt, ir jāpalīdz tiem, kas dienu dienā strādā medicīnas nozarē ar vīrusa Covid – 19 pacientiem. Tas ir pats galvenais un ļoti žēl, ka finansiālie resursi ir ierobežoti. Apzināmies, ka mediķi arī slimnīcā būtu pelnījuši mūsu atbalstu!” Iveta Boša ar savu auto izvadā 13 darbiniekiem pusdienas, gan ātrās palīdzības dienestam, gan Valmieras centrālajam Covid – 19 analīžu nodošanas punktam..

Sekojot līdzi vispasaules situācijai, Starptautiskais Lauvu klubu fonds (LCIF) aprīļa sākumā pieņēma lēmumu katrai valstij dot iespēju pieteikties mērķfinansējumam līdz 10 000 ASV dolāriem, kas tiktu izlietots ar mērķi samazināt Covid-19 vīrusa izplatību. Šobrīd Latvijā, bez Valmierā norādītajām iestādēm, Lauvu klubu atbalstu saņēma Rīgas dzemdību nams, Sociālās aprūpes māja “Gauja”, Valsts Sociālās aprūpes centrs “Pļavnieki”, Bērnu paleatīvās aprūpes biedrība un Jūrmalas slimnīca.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri