Valmieras Ziņas

Latvijas vīri aktuālajā pasaules UCI BMX nāciju rangā ieņem augsto sesto vietu

Lasīšanas laiks: 2 min

Otrdien, 9.novembrī, atjaunots Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) rangs BMX riteņbraukšanā. Nāciju vērtējumā vīriem Latvija, pateicoties galvenokārt Kristena Krīgera un Helvija Babra gūtajiem punktiem, ieņem augsto sesto vietu. Tikmēr dāmu U23 grupā Vineta Pētersone pēc divām otrajām vietām Pasaules kausa posmos, pakāpusies uz piekto vietu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Aktīvā starptautiskā BMX riteņbraukšanas sacensību sezona ir noslēgusies. Vēl oktobra beigās Turcijā tika aizvadīti noslēdzošie četri Pasaules kausa posmi BMX superkrosā, noskaidrojot kopvērtējuma uzvarētājus elites un U23 grupās gan vīriem, gan arī dāmām.

Ik otrdienu UCI publicē aktuālo situāciju pasaules rangā. Rangs ir izšķiroši būtisks kvotu sadalē uz pasaules čempionātu. Rangā iekļautas elites, U23 un junioru vecuma grupas, kā arī nāciju vērtējumi.

Vīru elitē nāciju rangā, kur pie punktiem tikušas kopumā 40 valstis, Latvija ieņem cienījamo sesto vietu. Punktu devēji mūsu valstij ir – Kristens Krīgers, Helvijs Babris un Latvijas čempions Rinalds Jānis Kārkliņš. Latvieši gada griezumā nopelnījuši 1087 punktus.  

Pirmajā vietā atrodas Francija (3235). Tai seko strauju progresu piedzīvojošā Šveice (2885) un sīkstā Kolumbija (2807). Latvijai priekšā ir arī Nīderlande (1981), kā arī principiālā pretiniece Itālija (1215). Aiz mūsu mugurām atrodas varenā ASV (980) un Krievija (917).

UCI pasaules nāciju rangs vīriešiem:

1. Francija, 3235
2. Šveice, 2885
3. Kolumbija, 2807
4. Nīderlande, 1981
5. Itālija, 1215
6. Latvija, 1087

Individuālajā vīru vērtējumā visaugstāk no latviešiem ir Kristens Krīgers, kurš ieņem 18. vietu (593 punkti). Tikmēr olimpietis Helvijs Babris ar 434 punktiem ir 21. pozīcijā. Līderis ir Eiropas čempions Arturs Pilārds no Francijas, kuram seko šveicietis Simons Markvārts un vēl viens franču sportists Silveins Andrē.

UCI pasaules nāciju rangs vīriešiem:

1. Arthur Pilard, Francija, 1260
2. Simon Marquart, Šveice, 1250
3. Sylvain Andre, Francija, 1060
4. Alberto Carloss Ramirez, Kolumbija, 1055
5. Niek Kimman, Nīderlande, 1005
6. Vincent Pelluard, Kolumbija, 992

18. Kristens Krīgers, Latvija, 593
21. Helvijs Babris, Latvija, 434

 Pasaules kausa rangā pēc aizvadītajiem visiem astoņiem posmiem Kristens Krīgers sasniedzis augsto 14. vietu, kas labākais rezultāts sportista karjerā. Helvijs Babris, kurš Kolumbijā notikušajā posmā izcīnīja trešo vietu, tikmēr ieņem 38. vietu. Pasaules kausu ieguva Markvārts, kuram sekoja kolumbietis Ramiress un francūzis Žoriss Dodē.

Vineta Pētersone šogad startējusi gan elites, gan arī dāmu U23 grupā. Augstāk latviete atrodas U23 grupā, kur Pasaules kausa Turcijas posmos divas reizes izcīnīja otro vietu. Pasaules rangā Vinetai piektā vieta (405 punkti). Līdere šeit ir šveiciete Thalja Burforda (970 punkti).

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri