Valmieras Ziņas

Latvijas Vieglatlētikas savienības apbalvojumu “Gada U18 vieglatlēte” saņem Valmieras Sporta skolas audzēkne Agate Caune

Lasīšanas laiks: 3 min

12.janvārī norisinājās Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) svinīgā apbalvošanas ceremonija pasākuma “Gada balva vieglatlētikā 2021” ietvaros. Par Latvijas Gada U18 vieglatlēti atzīta Valmieras Sporta skolas audzēkne Agate Caune. LVS apbalvojumu par Latvijas rekorda uzrādīšanu saņēma arī Valmieras AKSSC sportiste Marta Marksa un Eiropas Vieglatlētikas asociācijas apbalvojumi tika pasniegti Valmieras sporta skolas direktorei Līgai Dzenei un vieglatlētikas trenerim Raitim Ravinskim.

Par Latvijas gada U18  vieglatlēti atzītā Valmieras Sporta skolas audzēkne Agate Caune 2021.gadā uzrādījusi vairākus augstvērtīgus sasniegumus:

 • vieta Pasaules U20 čempionātā 3000m – 9:45.26
 • vieta Pasaules U20 čempionātā 1500m – 4:37.49
 • vieta Eiropas U20 čempionātā 5000m – 6:17.56
 • vieta Eiropas U20 čempionātā 3000m – 9:21.52
 • vieta Baltijas čempionātā pieaugušajiem 1500m
 • vieta Baltijas U18 čempionātā 1500m un 3000m
 • vieta Latvijas čempionātā pieaugušajiem 5000m
 • vieta Latvijas U18 čempionātā 800m un 1500m

Pērnā gada nogalē jauno sportisti aicinājām uz sarunu par 2021.gadā uzrādītajiem rezultātiem un sasniegto. To iespējams izlasīt: https://www.valmieraszinas.lv/vieglatlete-agate-caune-sogad-parsteigusi-daudzus/.

Pasākumā vieglatlētikas savienības apbalvojumus saņēma arī sportisti, kuri uzrādījuši jaunus Latvijas rekordus. Apbalvojumu saņēma gan Agate Caune, Latvijas rekordiste U18 vecuma grupā 10000m – 35:06.8, gan Valmieras AKSSC sportiste Marta Marksa, kura ir Latvijas U20 rekordiste 100m/b – 13.68.

Valmieras Sporta skolas treneris Raitis Ravinskis saņēma Eiropas Vieglatlētikas asociācijas apbalvojumu nominācijā “Treneris”. Tā ir balva, kura tiek piešķirta par izcilību treneru darbā un ir augstākais apbalvojums, ko Eiropas vieglatlētika piešķir treneru jomā. Kā apbalvošanas ceremonijā atzina LVS pārstāvji, treneris Raitis Ravinskis ir ar milzīgu pieredzi, kuram 2021.gads bija izcils ne tikai ar to, ka tika atzīmēta apaļā jubileja, bet arī ar to, ka viņa audzēkne ļoti patīkami pārsteidza visus ar sudraba medaļu Eiropas U20 čempionātā. Viņš ilgus gadus aktīvi darbojās treneru un jaunatnes komisijās, organizējis sacensības Valmierā, kā arī vadījis Valmieras vieglatlētikas klubu.

Eiropas Vieglatlētikas asociācijas apbalvojums nominācijā “Sieviešu līderība” saņēma Valmieras Sporta skolas direktore Līga Dzene. Ar šo balvu apbalvo un godina sieviešu līderes vieglatlētikā. Galvenais balvas mērķis ir izcelt nenovērtējamo sieviešu ieguldījumu vietējā un valsts līmenī un iedvesmot citus strādāt sporta labā. LVS apbalvošanas ceremonijā balvas saņēmēju raksturoja, kā objektīvu, zinošu, izpalīdzīgu, sieviete ar savu stingu viedokli, viņai var vienmēr uzdot jautājumus par notiekošo sporta skolu sistēmā un saņemt skaidru atbildi! Vienmēr smaidoša Valmieras Sporta skolas direktore – Līga Dzene.

“Gada balva vieglatlētikā 2021” apbalvojumam kopumā tika izvirzīti seši Valmieras Sporta skolas un Valmieras AKSSC pārstāvji:

Nominācijā “Gada U18 vieglatlēte”:

 • Hanna Gabriela Ziemiņa (Valmieras AKSSC, treneris G.Markss)
 • Agate Caune (Valmieras SS, treneris R.Ravinskis)
 • Agate Lāce (Valmieras SS trenera E.Krūma audzēkne)

Nominācijā “Gada U18 vieglatlēts”:

 • Ričards Peders (Valmieras SS trenera E.Krūma audzēknis)

Nominācijā “Gada U20 vieglatlēte”:

 • Marta Marksa (Valmieras AKSSC, treneris G.Markss)

Nominācijā “Gada treneris/e” izvirzīts:

 • Raitis Ravinskis (Valmieras SS).

Apsveicam un lepojamies!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri