Valmieras Ziņas

Vieglatlēte Agate Caune šogad pārsteigusi daudzus

Lasīšanas laiks: 4 min

Šajā sezonā Valmieras Sporta skolas audzēkne Agate Caune ir viena no tām sportistēm, kura aizvadījusi spilgtāko sacensību sezonu un sagādājusi lieliskas emocijas sev un saviem atbalstītājiem. Sportiste atzīst, ka šajā sezonā ir redzami darba augļi daudzu gadu darbam. Pēc Latvijas Vieglatlētikas savienības datiem redzams, ka šogad Agate sasniegusi personīgos rekordus sešās disciplīnās: 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 5000 m, 10000 m distancēs. Četrās no tām ir sasniegta meistarkandidāta klasifikācija.

Nozīmīgs rādītājs sportistes sasniegumu sarakstā ir arī septembrī uzrādītais Latvijas U18 rekords 10 000 m distancē. Jāpiemin, ka to Agate uzrādījusi tepat Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā. Vaicājot, vai citā vietā būtu izdevies šo rezultātu sasniegt vai tomēr arī stadiona aura un atmosfēra palīdzēja, vieglatlēte teic:

“Domāju, ka rezultātu būtu sasniegusi arī citur, bet man vienmēr patīk skriet savā pilsētā, jo tas dod papildu enerģiju un degsmi, lai pēc iespējas labāk nostartētu. Ar savu plašumu un sportisko auru atjaunotais Jāņa Daliņa stadions deva man vairāk motivācijas skrējienam. Stadiona segums ir kvalitatīvs un ātrs, no sākuma pie tā bija jāpierod.”

Šajā sezonā Agatei izdevies uzrādīt vairākus augstvērtīgus sasniegumus gan Latvijas čempionātā, gan starptautiskās sacensībās. Eiropas U20 čempionātā izcīnīta sudraba medaļa 5000 m distancē, un Pasaules U20 čempionātā izcīnīta vieta pirmajā sešiniekā – 6. vieta 3000 m.

“Šī sezona tiešām bija spilgta. Tā bija gan spraiga sacensību ziņā, gan ar augstvērtīgiem rezultātiem pilna. Esmu ļoti priecīga un lepna. Tie viennozīmīgi prasīja smagu darbu un pacietību. Pirmās emocijas pēc Eiropas U20 čempionāta bija neaprakstāmas. Bija gan prieks par savu sasniegumu, gan lepnums, ka godam aizstāvēju savu valsti Latviju, gan arī pārsteigums par sevi. Tagad ir sasniegts viens no maniem mērķiem, jūtos pacilāta, bet latiņa ir uzlikta vēl augstāk, un tas nozīmē, ka daudz un smagi vēl jāstrādā.”

Lai gan sacensību sezona šobrīd ir noslēgusies, lai rezultāti augtu, darbs ir jāturpina. Sportistes mērķis šobrīd ir labāk sagatavoties nākamajai ziemas un vasaras sezonai:

“Šī sezona man bija gara. Tā īsti beidzās tikai oktobra sākumā, kam sekoja atpūta. Atpūtos gan emocionāli, gan fiziski. Tagad ir atsākušies treniņi, lai sāktu gatavoties ziemas sezonai. Ļoti ceru, ka šogad ziemas sezona būs un sacensības varēs notikt. Šobrīd mans ikdienas ritms ir – rīta treniņš, mācības, vakara treniņš, mājasdarbi un atpūta. Mazais mērķītis nākamajā sezonā ir izpildīt Pasaules U20 čempionāta normatīvu, bet to rādīs laiks, vai izdosies.” 

Šobrīd valstī esošie noteikumi saistībā ar Covid-19 pandēmijas ierobežošanu nosaka virkni ierobežojumu arī sportā, tomēr tie pieļauj treniņus turpināt Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem. Arī Agate šobrīd treniņus turpina.

“Treniņu procesā izmantoju plašo Valmieras sporta infrastruktūru – Jāņa Daliņa stadionu, Valmieras peldbaseinu, kā arī Sporta Veselības centra pakalpojumus. Sporta Veselības centrā apmeklēju fizioterapeitu. Man ir liels prieks, ka šeit ir lieliski sporta speciālisti, kuri palīdz.” Sportiste atzīst, ka visus savus spēkus var veltīt sportošanai, jo ikdienā jūt atbalstu gan no ģimenes un draugiem, gan pilsētas. Sportā par apģērbu un apaviem, inventāru, nometņu izmaksām vai medicīnas pakalpojumiem rūpes uzņemas arī Valmieras Sporta skola un novada pašvaldība.

“Šogad man bija lieliska iespēja doties uz sacensībām ārpus Latvijas. Biju Kenijā, Itālijā, Bulgārijā un Igaunijā. Ja salīdzinām Jāņa Daliņa stadionu ar stadioniem citās valstīs, tad Valmiera izceļas, jo atjaunotais stadions kopā ar manēžu ir ļoti kvalitatīvi, arī apkārtne ir sakopta. Piemēram, startējot Kenijā, izjutu, ko nozīmē, ka nav līdz galam padomāts par vienkāršu lietu – higiēnu. Igaunijā arī tiek domāts par sportistiem, tur vairākās pilsētās ir labi stadioni, kā arī Eiropas čempionāts Tallinā bija ļoti labi organizēts. Manuprāt, mums šobrīd ir viena no labākajām bāzēm Latvijā, jo viss ir jauns, skaists un sakopts. Ir vairāki stadioni Latvijā, kuriem ir nepieciešami uzlabojumi, jo savu laiku tie ir nokalpojuši. Es noteikti uzskatu, ka Valmiera sevi var saukt par sporta galvaspilsētu, jo domā un attīstīta, uzlabo esošo, veido no jauna. Sporta bāzes ir augstā līmenī. Pateicoties šīm bāzēm, mums, jauniešiem, ir iespēja izvēlēties savu sporta veidu un ar to nodarboties.”

Agate Caune šogad ar saviem rezultātiem ir pārsteigusi daudzus. Viņas sasniegumi sniedz gandarījumu, motivāciju un izcilu piemēru gan pašai un saviem tuvākajiem, gan līdzcilvēkiem un atbalstītājiem.

“Lielu paldies vēlos teikt savam ilggadējam trenerim Raitim Ravinskim, kurš ir palīdzējis man sasniegt šos rezultātus. Protams, lielu paldies vēlos teikt arī savai pirmajai trenerītei Līgai Dzenei, kura mani izaudzināja no mazas meitenes līdz lielai sportistei un vienmēr atbalsta trasē. Vēl paldies Megijai Stalbargai, viņa ir mana fiziskā trenere un ļoti bieži arī emocionālais atbalsts. Liels paldies arī medpersonālam – gan fizioterapeitei Zanei Plaukai, gan manam sporta ārstam Mārtiņam Pulverim. Neizsakāms paldies Valmieras Sporta skolai un Valmieras novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu un lielisko infrastruktūru pilsētā, lai sportisti varētu cītīgi trenēties. Un vissirsnīgākais paldies manai ģimenei par lielo atbalstu it visā. Paldies jums, kuri esat gatavi celties 6 no rīta, lai pavadītu mani rīta skrējienā, paldies par atbalstu katrā manas dzīves dienā! Ticiet sev, dariet to, kas jums patīk, un atcerieties, ka ar neatlaidīgu darbu viss ir iespējams!”

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Rīgas ielā,vai pieteikties WhatsApp +371 22307468. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 22307468 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums Valmierā, SIA VALPRO, aicina darbā: Pārdošanas asistentu/-i (uz noteiktu laiku) Galvenie pienākumi: Klientu pasūtījumu apstrāde Informācijas un dokumentācijas apstrāde un uzturēšana Ikdienas atbalsts pārdošanas komandai Sagaidām kandidātu ar: interesi par pārdošanas un ražošanas procesiem labām angļu valodas zināšanām/ vēlamas krievu valodas zināšanas labām datorlietošanas prasmēm (MS Office) vēlama augstākā izglītība atbilstošā jomā vēlama augstākā izglītība vai atbilstošas specialitātes pēdējā kursa students pieredzi pārdošanā un tehniskas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību loģisko domāšanu, analītiskām spējām un prasmi strādāt ar lielu informācijas apjomu precizitāti, atbildību un iniciatīvu darbā aktīvu, komunikablu ,uz sadarbību un rezultātu orientētu personību Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt profesionālu pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 900 mēnesī Dažādus papildu labumus un bonusus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64207235. Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. 91% saražoto produktu piedāvājam vairāk kā 30 valstīs. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-01 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese:Alejas iela 12A,Valmiermuiža,Valmieras pag.

Aicina darbā IT PROJEKTU VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: apzināt un dokumentēt informācijas sistēmu lietotāju prasības izstrādāt datu analīzes sistēmas modeli, veikt tā ieviešanu un uzturēšanu veikt atskaišu prasību izzināšanu, analīzi un izstrādi, pārskatu veidošanu un datu modelēšanu, tehniskās dokumentācijas izstrādi ieviest esošo informācijas sistēmu uzlabojumus (sadarbībā ar iekšējiem/ārējiem partneriem) pārstāvēt uzņēmuma intereses grāmatvedības uzskaites sistēmas jaunas versijas izstrādē, veikt lietotāju prasību apzināšanu un koordinēt sadarbību ar izstrādātāju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: izglītību IT vai finanšu jomā un pieredzi līdzvērtīgu projektu izstrādē pieredzi darbā ar Microsoft Power BI vai līdzvērtīgu risinājumu izstrādi Microsoft piedāvāto tehnoloģiju un pakalpojumu pārzināšana un pielietošana teicamas zināšanas datu bāzu tehnoloģijās, vēlams SQL vēlamas zināšanas datu izgūšanā no Microsoft Dynamics NAV un Horizon analītisku domāšanu un spēju proaktīvi risināt problēmsituācijas labas sadarbības un komunikācijas prasmes ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas precizitāti un augstu atbildības sajūtu prasmi efektīvi apgūt jaunas tehnoloģijas spēju efektīvi strādāt gan individuāli, gan komandā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1550 EUR (bruto) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „IT projektu vadītājs” līdz š.g. 12. jūlijam (ieskaitot) iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-12 Kontaktpersona: CV un piet. vēstuli ar vakances norādi sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri