Valmieras Ziņas

“Latvijas valsts ceļi” noraida iedzīvotāju rosināto ideju par veloceliņu izveidi Beverīnas novadā

Šajā vasarā un rudenī Beverīnas novada iedzīvotāji un viesi piedalījās parakstu vākšanas kampaņā par veloceliņu izbūvi maršrutos Valmiera-Brenguļi (valsts autoceļš V-196 Valmiera-Brenguļi-Bikseja) – tika savākti 1187 paraksti un Valmiera-Mūrmuiža (valsts autoceļš V-187 Valmiera-Rauna) – tika savākti 260 paraksti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis.

Savāktie paraksti tika iesniegti Beverīnas novada pašvaldībā, kura tos ar pavadrakstu nosūtīja Satiksmes ministrijai un VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

“Diemžēl VAS “Latvijas valsts ceļi” atbilde nav pozitīva.

LVC ir veicis noslogojuma aprēķinus uz iepriekšminētajiem ceļiem un rezultāti ir sekojoši:

  • mērījumi ceļā Valmiera – Brenguļi veikti 20.septembrī no rīta, rezultāti – 3 gājēji un 4 velosipēdisti;
  • ceļā Valmiera-Mūrmuiža slodze mērīta 8.oktobrī no plkst. 07:00 līdz 09:00, rezultāti – 2 gājēji, 2 velosipēdisti.

Diskutējams ir datums un diennakts laiks un arī tas, ka šie veloceliņi ir vajadzīgi tūristiem un Valmieras pilsētas iedzīvotājiem atpūtas vajadzībām.

Pēc VAS “Latvijas valsts ceļi” normatīviem veloceliņu var izbūvēt tikai gadījumā, ja celiņa noslogojums plānojas vismaz 75 velosipēdisti stundā. Diez vai šādus rādītājus var sasniegt 8.oktobrī pat Valmieras veloceliņos un pat Rīgas pilsētā. Bet “nenokārsim degunus”, process ir tikai sācies un novēlēsim mums visiem veiksmi šajā procesā!”

sacīja Māris Zvirbulis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri