Valmieras Ziņas

Latvijas U16 hokeja izlase uzsāk turnīru Valmierā

Latvijas U16 hokeja izlase šovakar ar spēli pret Francijas vienaudžiem uzsāks Četru nāciju turnīru, kas no 12. līdz 14. decembrim norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā. Šodien spēles sākums plkst. 19:30.

Starptautiskajā hokeja izlašu pauzē Latvijas U16 izlase aizvadīs pārbaudes turnīru Valmierā. Komandas sastāvā iekļauti arī deviņi ārzemju hokejisti. Trīs no tiem ikdienā spēlē Zviedrijā, divi Dānijā, divi Šveicē, bet pa vienam no Norvēģijas un Somijas.

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Igors Ļebedevs sastāvā iekļāvis 3 vārtsargus, 10 aizsargus un 15 uzbrucējus. Viens Somijā spēlējošais uzbrucējs Edgars Mucenieks agrāk pārstāvēja Valmieras hokeja klubu, šajā sasaukumā ir sapulcināts izlases labākais sastāvs.

Darbā ar Latvijas U-16 izlasi Igoram Ļebedevam palīdzēs Toms Bluks (HS “Kurbads”) un Jevgēņijs Linkevičs (HS “Rīga 2004”).

Šā gada novembrī Latvijas U-6 izlase aizvadīja trīs pārbaudes spēles ar Norvēģijas vienaudžiem. Pirmajā mačā Latvijas hokejisti bija pārāki ar 3:1, otrajā cieta neveiksmi ar 1:7, bet trešajā mačā Ļebedeva padotie piekāpās pēcspēles metienos ar 3:4.

“Šajās pārbaudes spēlēs, turnīros šiem jauniešiem būs iespēja parādīt sevi, lai saprastu, pie kā vajadzētu centīgāk strādāt nākotnē. U-16 izlašu nozīmētie treneri ir tie, kuri ir atbildīgi par sastāva izvēli, sazinoties ar attiecīgā vecuma komandu treneriem,” lhf.lv citēts ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Latvijas U16 izlase pirmajā turnīra mačā 12. decembrī plkst. 19:30 tiksies ar Franciju, dienu vēlāk mūsu hokejisti spēkosies (plkst.19:30) ar Norvēģiju, bet turnīru noslēgs sestdien ar spēli (17:30) pret Dānijas vienaudžiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri