Valmieras Ziņas

Latvijas čempionātā dambretē

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras bērni no Latvijas komandu un individuālā čempionāta 100 lauciņu dambretē mājās pārveda 9 sudraba medaļas un Pēteris Kripans arī Latvijas čempiona zelta medaļu.

Šogad vasarā notiek vairākas dambretes sacensības, kuras iepriekš bija plānotas pavasarī. Svarīgākais bija Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē, kurā trijās vecuma grupās piedalījās četras valmieriešu komandas, kuru sastāvu veidoja Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas audzēkņi.

U13 grupā tika izcīnīta 2.vieta – komandai kauss un medaļas Martai Vaļģei, Pēterim Kripanam, Laimiņam Mastiņam un Markam Mikam Miķelsonam.

U10 grupā 1.komanda izcīnīja 2.vietu – komandai kauss un medaļas Denijai Kemzei, Edvardam Tiščenko, Elanam Eglītim un Oskaram Vecelim; 2.komanda sasniedza 4.vietu – Alise Jaunkalne, Rems Jākobsons, Toms Paulis Kavīte, Gustavs Gračevs.

U8 grupā Valmieras bijušo pirmklasnieku komanda ieguva 4.vietu – Gustavs Mastiņš, Rūdolfs Andžejevskis, Toms Baldonis un Marta Grāvīte.

Latvijas individuālajā čempionātā 100 lauciņu dambretē vislabāk veicās Pēterim Kripanam, kurš ātrspēlē (5 minūtes partijai + 3 sekundes par gājienu) izcīnīja Latvijas čempiona titulu un klasiskajā laika kontrolē (60 minūtes + 30 sekundes) ieguva 2.vietu. Arī pārējo 14 valmieriešu labākie rezultāti savā vecuma grupā ir ļoti labi priekš stiprās Latvijas čempionāta konkurences: klasiskajā laika kontrolē 4.v. Denijai Kemzei, 4.v. Laimiņam Mastiņam, 7.v. Martai Vaļģei; ātrspēlē 6.v. Edvardam Tiščenko, 7.v. Markam Mikam Miķelsonam, 11.v. Artai Emīlijai Bitei, 12.v. Elanam Eglītim, 13.v. Alisei Jaunkalnei, 14.v. Gustavam Gračevam, 14.v. Gustavam Mastiņam, 15.v. Raitim Petrakovam, 17.v. Raivo Dukulim un 19.v. Tomam Baldonim.

Paldies vecākiem, kuri bērnu domāšanas un rakstura attīstīšanai vasarā izvēlējās arī treniņus un sacensības dambretē! Paldies Valmieras pilsētas pašvaldībai par atbalstu bērnu nokļūšanai uz sacensībām!

Papildus informācija par šīm un nākošajām dambretes sacensībām atrodami  http://dambrete.lv/lv un http://dambretistiem.mozello.lv/ .

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri