Valmieras Ziņas

Latvijas čempionātā dambretē valmieriešiem 7 medaļas

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas individuālajā čempionātā ātrajā un ātrspēles (blitz) 100 lauciņu dambretē trijās vecuma grupās Valmieras Viestura vidusskolas deviņi audzēkņi iekļuva pirmajā desmitniekā un saņēma septiņas medaļas, un no Valmieras Pārgaujas sākumskolas pieci dambretisti iekļuva pirmajā desmitniekā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja dambretistu treneris Uldis Ābeltiņš.

15.oktobrī Liepupes pamatskolā norisinājās Latvijas čempionāts ātrajā 100 lauciņu dambretē ar laika kontroli 15 min + 3 sekundes par gājienu.

U13.grupā 1.vietā Pēteris Kripans, 2.v. Denija Kemze, 10.v. Alise Jaunkalne, 10.v. Edvards Tiščenko, tālāk sekoja Elans Eglītis, Melānija Brēde un Anete Kate Maksima.

U10.grupā 5.v. Raivo Dukulis, 6.v. Jolanta Zvārgule, 7.v. Emīls Tīlens, 9.v. Kevins Vasiļevskis, 10.v. Lauma Ļubinska, vēl cīnījās arī Laura Sniķere, Rūdolfs Andžejevskis, Reinis Apsītis un Roberts Rudītis.

U8 grupā 2.v. Marks Paegle, 8.v. Evija Struncēna, 8.v. Keidans Prasads, 10.v. Aleksandrs Heidars Naudiņš un labi nospēlēja arī Katrīna Valtere, Edvards Tomsons, Ričards Kviesītis, Gustavs Strazdiņš un Reinis Kubuliņš.

16.oktobrī turpat Liepupē notika Latvijas čempionāts ātrspēlē (blitz) 100 lauciņu dambretē ar laika kontroli 5 min + 3 sekundes par gājienu.

U13.grupā 1.v. Pēteris Kripans, 3.v. Denija Kemze un 6.v. Alise Jaunkalne.

U10 grupā 2.v. Kevins Vasiļevskis, 6.v. Raivo Dukulis un 9.v. Reinis Apsītis.

U8 grupā 3.v. Marks Paegle un 4.v. Keidans Prasads.

Paldies Valmieras novada pašvaldībai un skolu direktoriem par atbalstu dalībnieku nokļūšanai uz sacensībām!

Trīs valmierieši – Pēteris Kripans, Marks Paegle un Keidans Prasads ir iekļauti Latvijas izlasē dalībai Pasaules čempionātā 100 lauciņu dambretē oktobra beigās Turcijā.

Papildus informācija internetā https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri