Valmieras Ziņas

Latvijas BMX sportisti Turcijā noslēgs Pasaules kausa sezonu BMX superkrosā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šīs nedēļas nogalē Turcijas pilsētas Sakarjas trasē ar diviem posmiem noslēgsies Pasaules kausa sezona BMX superkrosā. Latviju sacensībās pārstāvēs pieci sportisti, tostarp Kristens Krīgers, kurš būs vienīgais mūsu valsts pārstāvis elites grupā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Sakarjas reģiona BMX centrs Pasaules kausa BMX superkrosā posmus uzņems divas nedēļas nogales pēc kārtas. Aizvadītajos divos posmos no Latvijas sportistiem vīru elitē mūsu vienīgais pārstāvis Kristens Krīgers abas reizes iekļuva pusfinālā. Dāmu U23 konkurencē Vineta Pētersone sasniedza divus finālus, paliekot septītajā vietā, kamēr U23 vīru konkurencē pusfinālistu vidū spēja būt Niks Rožukalns.

Šajā nedēļas nogalē notiks septītā un astotā posma sacensības, pēc kurām arī taps zināmi Pasaules kausa kopvērtējuma ieguvēji. Sestdien sacensību sākums gaidāms pulksten 12:00 pēc Latvijas laika, kamēr izšķirošie izslēgšanas braucieni ar TV translāciju Olympics kanālā gaidāmi pēc pulksten 15:00.

Latviju sacensībās pārstāvēs kopumā pieci sportisti. Vīru elitē cīņā ar Šveices, Kolumbijas, Francijas un citu valstu vadošajiem braucējiem dosies Kristens Krīgers (“Mītavas kumeļi”/ AKSSC Valmiera), kura mērķis noteikti ir lielais fināls.

Vineta Pētersone (“Silvas ziķeri”/ AKSSC Valmiera) startēs dāmu U23 konkurencē. Vinetas parādītais sniegums atsevišķos iepriekšējo posmu braucienos, joprojām liek viņu uzskatīt par vienu no galvenajām favorītēm uz uzvaru. Tikmēr U23 vīru konkurencē Nika Rožukalna (AKSSC Valmiera) plānos ir pacīnīties par vietu finālā, kamēr mārupiešiem – Edvardam Emīlam Libertam un Mārtiņam Zadrakam (AKSSC Valmiera) primāri svarīga ir pieredzes iegūšana. Kā viens, tā otrs var pacīnīties arī par vietu vismaz ceturtdaļfinālos.

Sakarjas trase kopumā ir gana plaša, tomēr tās klupšanas akmens ir virāžas, kas, īpaši lietainā laikā, ir izteikti slidenas. Sestā posma sacensībās pirmajā virāžā teju katrs brauciens noslēdzās ar kritienu. Cieta arī mūsu sportisti, par laimi, iztiekot bez nopietnākiem savainojumiem.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri