Valmieras Ziņas

Latvijas BMX sportisti Turcijā noslēgs Pasaules kausa sezonu BMX superkrosā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šīs nedēļas nogalē Turcijas pilsētas Sakarjas trasē ar diviem posmiem noslēgsies Pasaules kausa sezona BMX superkrosā. Latviju sacensībās pārstāvēs pieci sportisti, tostarp Kristens Krīgers, kurš būs vienīgais mūsu valsts pārstāvis elites grupā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Sakarjas reģiona BMX centrs Pasaules kausa BMX superkrosā posmus uzņems divas nedēļas nogales pēc kārtas. Aizvadītajos divos posmos no Latvijas sportistiem vīru elitē mūsu vienīgais pārstāvis Kristens Krīgers abas reizes iekļuva pusfinālā. Dāmu U23 konkurencē Vineta Pētersone sasniedza divus finālus, paliekot septītajā vietā, kamēr U23 vīru konkurencē pusfinālistu vidū spēja būt Niks Rožukalns.

Šajā nedēļas nogalē notiks septītā un astotā posma sacensības, pēc kurām arī taps zināmi Pasaules kausa kopvērtējuma ieguvēji. Sestdien sacensību sākums gaidāms pulksten 12:00 pēc Latvijas laika, kamēr izšķirošie izslēgšanas braucieni ar TV translāciju Olympics kanālā gaidāmi pēc pulksten 15:00.

Latviju sacensībās pārstāvēs kopumā pieci sportisti. Vīru elitē cīņā ar Šveices, Kolumbijas, Francijas un citu valstu vadošajiem braucējiem dosies Kristens Krīgers (“Mītavas kumeļi”/ AKSSC Valmiera), kura mērķis noteikti ir lielais fināls.

Vineta Pētersone (“Silvas ziķeri”/ AKSSC Valmiera) startēs dāmu U23 konkurencē. Vinetas parādītais sniegums atsevišķos iepriekšējo posmu braucienos, joprojām liek viņu uzskatīt par vienu no galvenajām favorītēm uz uzvaru. Tikmēr U23 vīru konkurencē Nika Rožukalna (AKSSC Valmiera) plānos ir pacīnīties par vietu finālā, kamēr mārupiešiem – Edvardam Emīlam Libertam un Mārtiņam Zadrakam (AKSSC Valmiera) primāri svarīga ir pieredzes iegūšana. Kā viens, tā otrs var pacīnīties arī par vietu vismaz ceturtdaļfinālos.

Sakarjas trase kopumā ir gana plaša, tomēr tās klupšanas akmens ir virāžas, kas, īpaši lietainā laikā, ir izteikti slidenas. Sestā posma sacensībās pirmajā virāžā teju katrs brauciens noslēdzās ar kritienu. Cieta arī mūsu sportisti, par laimi, iztiekot bez nopietnākiem savainojumiem.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras bibliotēka aicina darbā Rencēnu pagasta 2.bibliotēkas (turpmāk – bibliotēka) vadītāju, klientu apkalpošanas punkta speciālistu/-i uz nenoteiktu laiku.   Ja Tev ir vēlme: • nodrošināt bibliotēkas darbību, tai skaitā dokumentu apriti, finanšu plānošanu; • kvalitatīvi veikt bibliotēkas lietotāju bibliotekāro un informacionālo apkalpošanu; • palīdzēt iedzīvotājam digitālo rīku lietošanā un izglītot iedzīvotāju grupas digitālajās prasmēs; • organizēt bibliotēkas profilam atbilstošus pasākumus un sadarboties ar Valmieras novada bibliotēkām un citām organizācijām; • veikt bibliotēkas krājuma uzskaiti, organizēšanu un papildināšanu; • veikt novadpētniecības darbu; • nodrošināt Valmieras novada pašvaldības klientu apkalpošanas punkta darbu Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā; • veikt amata aprakstā norādītos saimniecības vadītāja darbus; un ja Tev ir: • augstākā izglītība; • teicamas latviešu valodas zināšanas, labas angļu valodas prasmes; • teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām un vēlme tās pilnveidot un praktizēt darbā; • kompetences: labas komunikācijas un prezentācijas prasmes; teicamas darba plānošanas un organizēšanas prasmes; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, atbildības sajūta, precizitāte, vēlme sasniegt mērķus; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; mēs piedāvājam: • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā pašvaldībā; • 0,7 slodze - bibliotēkas vadītājs; 0,3 slodze - saimniecības vadītājs; • pamatalgu pārbaudes laikā 900,60 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 948,40 EUR pirms nodokļu nomaksas; ● iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; ● darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; ● profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; ● interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz daiga.rokpelne@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras bibliotēkā, adrese: Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras novads ar norādi “Pieteikums Rencēnu pagasta 2. bibliotēkas vadītāja/-as amatam”, līdz 2023.gada 30.jūnijam. Tālrunis papildu informācijai: 64250830. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Bibliotēkas struktūrvienības VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Nākotnes iela 2, Lizdēni, Rencēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-06-30

Mūsu partneri