Valmieras Ziņas

Latvijā atkal gaidāms auksts laiks; daudzviet snigs

Lasīšanas laiks: < 1 min

Latvijā atkal gaidāms auksts laiks, daudzviet iespējams slapjš sniegs un sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Naktī laika apstākļus noteiks ciklons ar centru virs Somu līča. Laiks būs mākoņains, daudzviet gaidāms lietus un slapjš sniegs. Pa laikam debesis skaidrosies, un austrumos nokrišņu būs mazāk.

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu, dienvidu vējš, kurš piekrastē būs stiprāks, brāzmās sasniedzot ātrumu 15-19 metri sekundē. No jūras piekrastes vējš pakāpeniski iegriezīsies no rietumiem, ziemeļrietumiem.

Minimālā gaisa temperatūra naktī būs +1…+4 grādi.

Dienā mākoņi aizklās debesu lielāko daļu, bet brīžiem arī uzspīdēs saule. Daudzviet gaidāms lietus, slapjš sniegs, vietām tas pāries sniegā. Dominēs mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš, Kurzemē un Vidzemē brāzmās sasniedzot ātrumu 15-18 metri sekundē, bet piekrastē pat līdz 20 metriem sekundē.

Gaiss iesils vien līdz +4…+7 grādiem.

Rīgā naktī debesis būs lielākoties klātas mākoņiem, kas pa laikam nesīs lietu, iespējams arī slapjš sniegs. Dominēs mērens dienvidrietumu, dienvidu vējš, un termometra stabiņš noslīdēs līdz +3…+4° atzīmei.

Savukārt dienā galvaspilsētā lielākoties būs mākoņains laiks un pa laikam gaidāms lietus, iespējams, arī slapjš sniegs.

Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs rietumu vējš, kas brīžiem brāzmās pastiprināsies, sasniedzot ātrumu 15-18 metri sekundē.

Maksimālā gaisa temperatūra Rīgā būs +5…+7 grādi.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri