Valmieras Ziņas

Laimiņš Mastiņš un Pēteris Kripans – Latvijas čempioni dambretē

Latvijas čempionātā 100 lauciņu dambretē notika finālspēles trijos laika kontroles veidos. Tiesības piedalīties finālos bija izcīnījuši 12 valmierieši, no kuriem 6 iekļuva pirmajā astotniekā:

Ātrajā dambretē (15min + 5sek par gājienu) 1.v. Laimiņam Mastiņam, 4.v. Pēterim Kripanam, 7.v. Martai Vaļģei, 7.v. Markusam Šteinbergam, 8.v. Markam Mikam Miķelsonam.

Ātrspēlē (5min + 3sek) 1.v. Pēterim Kripanam, 6.v. Denijai Kemzei, 6.v. Laimiņam Mastiņam.

Klasikā (60min + 10sek) 2.v. Laimiņam Mastiņam, 4.v. Markam Mikam Miķelsonam, 5.v. Pēterim Kripanam.

Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības un triju skolu: Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas un Valmieras 2.vidusskolas atbalstam, bērni ir varējuši kārtīgi trenēties un piedalīties daudzās sacensībās. Mācību gada veiksmīgajā nobeigumā visi seši minētie valmierieši ir ieguvuši tiesības spēlēt Eiropas čempionātā.

Arī pārējie izcīnīja savas 100 lauciņu dambretes karjeras augstākās vietas Latvijas čempionātos. Ātrspēlē 11.v. Edvardam Tiščenko, 19.v. Edgaram Balodim, 21.v. Elanam Eglītim. Ātrajā dambretē 17.v. Ralfam Savielim, 19.v. Oskaram Vecelim, 28.v. Remam Jākobsonam.

Informācija arī www.dambrete.lv un www.prataspeles.1w.lv .

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri