Valmieras Ziņas

Lāčplēša kauss un Neatkarības kauss dambretē Pēterim Kripanam

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierietis Pēteris Kripans, piedaloties divās Latvijas Dambretes federācijas Latvijas svētkiem veltītās 100 lauciņu dambretes sacensībās attālināti, U13 grupā izcīnīja Lāčplēša kausu un Neatkarības kausu. Arī daudzi citi valmierieši attālinātā izglītošanās procesā aktīvi spēlē dambreti internetā prāta spēļu platformā https://www.playok.com/.

11.11.2020. Latvijas Dambretes federācija – LDF organizēja Lāčplēša kausa izcīņu 100 lauciņu dambretē attālināti. Kopējā turnīrā cīnījās 91 dambretists, bet vērtējums bija atsevišķi pa vecuma grupām un dzimumiem. No Valmieras sacensībās piedalījās 17 spēlētāji no 2. – 6. klasei.

No valmieriešiem vislabāk veicās un pirmajā desmitniekā iekļuva: U13 grupā 1.v. un Lāčplēša kauss Pēterim Kripanam, U10 grupā 4.v. Denijai Kemzei un 10.v. Elanam Eglītim, U8 grupā 7.v. Norai Golubovai, 7.v. Kevinam Vasiļevskim un 10.v. Rūdolfam Andžejevskim. Paldies arī pārējiem gudriniekiem – Ernestam Kivilandam, Armandam Farnastam, Raienam Krastiņam, Oliveram Alpeusam, Alisei Jaunkalnei, Edvardam Tiščenko, Raitim Petrakovam, Edvardam Augustam Andžejevskim, Artai Emīlijai Bitei, Robertam Golubovam, Markam Mikam Miķelsonam!

18.11.2020. norisinājās LDF Neatkarības kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē attālināti. Kopā cīnījās 71 spēlētājs – gan pieaugušie, gan astoņgadīgie dambretisti. No Valmieras sacensībās piedalījās 14 spēlētāji no 2. – 6. klasei.

No valmieriešiem vislabāk veicās un pirmajā desmitniekā iekļuva: U13 grupā 1.v. un Neatkarības kauss Pēterim Kripanam, U10 grupā 2.v. Denijai Kemzei, 4.v. Alisei Jaunkalnei, 5.v. Edvardam Tiščenko, 8.v. Gustavam Gračevam, U8 grupā 4.v. Kevinam Vasiļevskim, 4.v. Norai Golubovai, 7.v. Tomam Baldonim un 8.v. Ernestam Kivilandam.

Prieks arī par pārējo aktīvo un patriotiski noskaņoto dambretistu dalību! Paldies – Martai Vaļģei, Elizabetei Linterei, Artai Emīlijai Bitei, Elanam Eglītim un Robertam Golubovam!

Paldies 12 bērnu vecākiem, kuri parūpējās, lai bērni varētu piedalīties svētku tiešsaistes sacensībās un rūdīties dzīvei!

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri