Valmieras Ziņas

Lāčplēša dienas skrējiena laikā Vaidavā būs satiksmes ierobežojumi

Jau tradicionāli, noslēdzot Kocēnu novada skriešanas seriāla “Cilpas” sezonu, Kocēnu novadā tiks organizēts svētku skrējiens par godu Lāčplēša dienai, kā arī apbalvošana, kurā tiks sveikti gan skrējiena “Vaidavas cilpas” kopvērtējuma ātrākie skrējēji un nūjotāji, gan Lāčplēša dienas skrējiena labākie, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

Šī gada aprīlī, noslēdzot pavasara skriešanas seriāla sezonu “Zilākalna cilpas”, tika organizēts svētku skrējiens par godu Lieldienām, savukārt pērnā gada rudenī Sietiņiezī, tāpat kā šogad, svētku skrējiens tika organizēts par godu Lāčplēša dienai. 

Šoreiz distances starts tiks dots plkst. 19.00 stadionā pie Vaidavas ezera pludmales, kur distance vedīs tālāk pa Vaidavas ciema teritoriju. Tā būs marķēta svētku noskaņās un uz sacensību laiku tiks izslēgts ielu apgaismojums. 

“Vaidavas cilpu” organizatori aicina ikvienu līdzjutēju, īpaši vaidaviešus, būt daļai no patriotiskā skrējiena, piedalotos vai atbalstot dalībniekus, kā arī ar sapratni uztvert satiksmes ierobežojumus Ezera, Parka un Skolas ielā laika posmā no plkst. 19.00 – 20.00. 

Tāpat organizatori informē, ka kopš 6. novembra līdz 8. novembra plkst. 18.00 notiek iepriekšējā pieteikšanās skrējienam. Reģistrēties tiešsaistē iespējams ŠEIT

Dalības maksa reģistrējoties tiešsaistē bez maksas (vecuma grupām S10, V10, V14), 1 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 2 EUR. Reģistrējoties klātienē, pasākuma norises dienā 1 EUR(vecuma grupām S10, V10, V14), 2 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 3 EUR. 

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri