Valmieras Ziņas

Labdarības velomaratona dalībnieks Dr.Klauns piestāj Valmierā

Lasīšanas laiks: 2 min

Trešdien, 25.augustā, Valmierā pie Vidzemes slimnīcas un Valmieras novada pašvaldības ēkas piestāja Dr. Jaukulis no Dakteru Klaunu saimes. Viņš devies 20 dienu velomaratonā cauri visai Latvijai, lai atbalstītu bērnus, kuriem nākas ilgstoši ārstēties slimnīcā.

Jānis Taukulis jeb medicīniskais klauns vārdā Dr. Jaukulis brauc cauri visai Latvijai, lai atbalstītu bērnus, kuriem nākas ilgstoši ārstēties slimnīcā. Kā saka Jānis, “šiem bērniem nākas piedzīvot savu maratonu, cīnoties par savu veselību. Brauciena laikā satiktajiem cilvēkiem es stāstu, kāds ir Daktera Klauna maratona maršruts, kāda ir idejas būtība, un kā ikviens no mums varētu iesaistīties un atbalstīt.“

Pie Vidzemes slimnīcas sportisko kolēģi sveikt iznāca Bērnu slimību nodaļas ārstes un māsas, protams, uzlikušas sarkanos degunus, tā paužot savu atbalstu dakteru Klaunu idejai. Kā atzina nodaļas virsārste Irina Krastiņa, dakteri Klauni palīdz gan mazajiem pacientiem, gan arī personālam, sniedz emocionālu atbalstu slimnīcas ikdienas sāpīgos brīžos un pārdzīvojumos.

Pie Valmieras novada domes ēkas viņu sagaidīja pašvaldības vadītāja vietnieks Ričards Gailums, sveicot ar ierašanos pilsētā un paužot atzinību par Dakteru Klaunu nozīmīgo ieguldījumu mazo pacientu atveseļošanās procesā.

Dr. Jaukulis devies 20 dienu garā velomaratonā, plānojot ik dienu nobraukt ap 100 km. Jānis savu maršrutu izveidojis bezgalības zīmes veidolā, turklāt tā, lai ceļš vestu cauri pilsētām, kur slimnīcās strādā Dakteri Klauni – ceļš vedīs uz Daugavpili, Rēzekni, Valmieru, Cēsīm un Liepāju. Krustpunkts – sākuma un beigu punkts – ir Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, kur dzīvo lielākā Dakteru Klaunu saime. Kopumā viņš pieveiks ap 2000 kilometrus un apmeklēs vairāk nekā 10 apdzīvotas vietas visā Latvijā.

Ierodoties Valmierā, Dr. Jaukulis bija nobraucis 821 km no plānotajiem 2000 km, šodien – 58 km, mērojot ceļu no Cēsīm. Vēl viņam šodien bija jāveic 45 kilometrus līdz Alojai.

Velomaratons ir daļa no labdarības akcijas “Palīdzi veseļoties, nevis ārstēties!”. Piedalīties labdarības akcijā un atbalstīt Dakterus Klaunus var ikviens — ziedojot mājas lapā www.drklauns.lv, nopērkot “TIO” plombīra saldējumu, kā arī ziedot “Rimi Latvia” veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs, turpat var iegādāties arī Daktera Klauna sarkano degunu.
Visi saziedotie līdzekļi tiek novirzīti Dakteru Klaunu ikdienas darbam un palīdz viņiem būt tur, kur gaida mazie pacienti, viņu vecāki un mediķi – Latvijas slimnīcās.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri