Valmieras Ziņas

Labākie risinājumi tīrībai telpās un grīdas seguma saudzēšanai ziemā

Lasīšanas laiks: 3 min

Ziemas laikapstākļi ir īsts izaicinājums jebkuru telpu grīdas segumam. Kopā ar sniegu iekštelpās tiek sanestas arī smiltis, sāls un citi netīrumi, kas ne tikai rada netīrību telpās, negatīvi ietekmē  priekšstatu par uzņēmumu, bet paaugstina arī risku paslīdēt un bojā grīdas segumu. Bet ir laba ziņa! Mūsdienās ir pieejami vienkārši, efektīvi un ērti risinājumi, kas palīdz saudzēt grīdas segumu un nodrošināt telpās tīrību. 

Ja jāizvēlas vispiemērotākais risinājums telpu tīrībai ziemā, tad tie noteikti ir gumijas paklāji jeb neilona vai kokvilnas šķiedras paklāji ar gumijas pamatni, kas risina lielu daļu no iepriekš minētajām problēmām. Kādi tieši gumijas paklāji grīdām jāizvēlas un kādas ir to priekšrocības ziemas sezonā? Par to turpinājumā!

 

Kāpēc gumijas paklāji ir labs risinājums grīdas saudzēšanai?

Gumijas paklāji grīdām telpās, kurās ir liela cilvēku plūsma, ir noderīgi jebkurā sezonā. Tie  saudzē grīdas segumu un savāc netīrumus, neļaujot tiem nonākt pārējās telpās. Kopā ar paklāju servisu tas kļūst par efektīvu risinājumu un nepatērē uzņēmuma darbinieku laiku. Mūsdienās daudzi uzņēmumi izmanto iespēju apdrukāt neilona paklājus ar gumijas pamatni – tādējādi tie var kļūt gan par virziena norādēm, gan komunicēt uzņēmuma logo utt. Pareizi izvēlēts paklājs ziemas sezonā var sniegt vēl vairāk – tas var kļūt par vērtīgu atbalstu gan higiēnas, gan darba drošības jomā. Kāds paklājs jāizvēlas ziemas sezonai? Par to vairāk stāstīsim nākamajā raksta daļā!

 

Kādu paklāju izvēlēties ziemas sezonai?

Ziemas sezonā pie ieejas telpā vēlams novietot gumijas paklāju–skreiperi. Šī tipa gumijas paklājiem ir vairākas priekšrocības – lielākā daļa uzņēmumu, kas izvēlas šādus paklājus, efektu sajūt uzreiz. Kādas ir šīs priekšrocības? Novietoti pie ieejas, gumijas paklāji–skreiperi savāc lielāko daļu mitruma un netīrumu, noberžot tos no apavu zolēm, jo:

  • paklāju faktūra – īpaši izstrādāts protektors – veicina netīrumu noberšanu no apavu zolēm, 
  • paklāju vannītes formā uzkrājas gan mitrums, gan izkusušais sniegs un citi netīrumi, tie netiek ienesti telpā,
  • paklāju materiāls mazina paslīdēšanas risku.

Turklāt skreiperi ir veidoti no augstvērtīgas un izturīgas nitrila gumijas, tāpēc šie īpašie gumijas paklāji saglabā formu un kalpo ilgāk nekā citi līdzīgi produkti. Vislabākais efekts telpu tīrībā tiek sasniegts tad, ja tieši aiz paklāja–skreipera tiek novietoti neilona vai kokvilnas paklāji ar gumijas pamatni: skreiperi no apavu zolēm noberž netīrumus, bet neilona vai kokvilnas paklāji ar gumijas apakšu savāc mitrumu. Šādā veidā grīdas segumu ir daudz vieglāk uzturēt tīru un sausu pat tad, ja telpu apmeklē daudz cilvēku, bet aiz durvīm valda slapjdraņķis. Vai skreiperi ir izmantojami arī kā āra gumijas paklāji? Ja virs lieveņa ir jumts, tad skreiperis pie ārdurvīm būs lielisks risinājums.  

 

Gumijas paklāji grīdām vajadzīgi arī Jūsu uzņēmumā? Sazinieties ar “Elis”!

Katrs uzņēmums ir pelnījis izbaudīt priekšrocības, ko sniedz gumijas paklāji Latvijas ziemas apstākļos – tīrākas telpas, mazāks paslīdēšanas risks, mazāk rūpju telpu uzkopšanas darbiniekiem. Izvēloties arī paklāju servisu, kopumā uzlabosies higiēnas un drošības apstākļi telpās, kurās ir liela cilvēku plūsma, tāpat tas palīdzēs ietaupīt līdzekļus un uzņēmuma darbinieku laiku. Individuāli izstrādātu piedāvājumu ir iespējams saņemt pavisam drīz, ja vien sazināsieties ar uzņēmumu “Elis” jau šodien. Ko iegūst “Elis” klienti? Individuālu attieksmi, bezmaksas konsultāciju klātienē un sadarbību, kuras laikā par paklāju apkopi, kvalitāti un nomaiņu uzņēmuma darbiniekiem vairs nav jāuztraucas. To paveic “Elis”!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri