Valmieras Ziņas

Kultūras ministre Dace Melbārde 5.aprīlī ieradīsies darba vizītē Valmierā

Piektdien, 5. aprīlī, kultūras ministre Dace Melbārde dosies reģionālajā vizītē uz Valmieru, lai tiktos ar Valmieras puses kultūras darba organizatoriem – pašvaldību kultūras iestāžu vadītājiem un darbiniekiem – pārrunātu aktualitātes, kā arī apspriestu jautājumus, kas saistīti ar jauno kultūras politikas plānošanas dokumentu – Valsts kultūrpolitikas pamatnostādnes 2021.-2027.gadam, kā arī topošo Kultūras centru likumprojektu – sagatavošanu, informēja kultūras ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Lita Kokale.

Darba vizīte Valmierā sāksies ar tikšanos Valmieras pilsētas pašvaldībā. Kultūras ministre pārrunās aktuālos kultūrpolitikas jautājumus, pašvaldības sasniegto progresu ES fondu līdzfinansēto pašvaldības kultūras infrastruktūras uzlabošanas projektu īstenošanā ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadītāju Jāni Baiku un viņa kolēģiem.

Kultūras ministre vizītes ietvaros piedalīsies arī Valmieras Mākslas dienu #Soļi.Pilsēta.Es ietvaros notiekošās Helēnas Heinrihsones gleznu izstādes “Dienasgrāmata” un Annas Heinrihsones zīmējumu un telpisko objektu izstādes “Mans miers ir beigts” atklāšanā.

Dienas izskaņā paredzēts Valmieras Drāmas teātra izrādes „Augusta vaļi” apmeklējums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri