Valmieras Ziņas

Kučinskis: Steidzami nepieciešamas plāns īres dzīvokļu celtniecībai

Steidzami ir nepieciešamas plāns īres dzīvokļu celtniecībai, ceturtdien, 30.augustā, tikšanās laikā ar Cēsu novada domes pārstāvjiem uzsvēris Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Premjera birojā aģentūru LETA informēja, ka vizītes laikā Kučinskis tikās ar Cēsu domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu (V) un pašvaldības deputātiem, lai diskutētu par pašvaldībai un valstij kopumā aktuāliem jautājumiem.

Sarunas laikā tika aktualizēts gan Cēsu pašvaldībai, gan Latvijai kopumā būtisks jautājums – nepieciešamība attīstīt jaunu īres dzīvokļu tirgu. Kučinskis norādīja, ka īres dzīvokļu celtniecība ir svarīgs jautājums, kas jārisina, lai valsts tautsaimniecība attīstītos, lai cilvēki dzīvotu reģionos, arī tie, kuri atgriežas no darba gaitām ārvalstīs.

“Jau tuvākajā laikā ir nepieciešams konkrēts plāns, atbilstoši kuram notiktu īres dzīvokļu celtniecība, un šis process tiktu efektīvi finansēts,”

uzsvēra Kučinskis.

Tāpat tika diskutēts par izglītības sistēmas reformu Latvijā, uzsverot nepieciešamību nodrošināt izglītības kvalitāti, kā arī sakārtot skolu tīklu. Tika norādīts, ka kvalitatīva izglītība ir viens no argumentiem, lai cilvēki gan atgrieztos no darba ārvalstīs, gan arī gribētu dzīvot Latvijas reģionos.

Ministru prezidents ar Cēsu pašvaldības deputātiem arī apsprieda situāciju finanšu sektorā un pasākumiem, kas tiek īstenoti, lai novērstu problēmas šajā jomā, lai Latvija iespējami īsā laika posmā atgūtu starptautisko reputāciju. Uzmanība tika pievērsta arī Latvijā realizētajai nodokļu reformai un tās ietekmei uz dažādu jomu finansēšanu.

Reģionālās vizītes ietvaros Kučinskis arī apmeklē Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu un pilsētas stadionu, kā arī Cēsu klīniku, Radošo industriju centru “Skola6” un Koka velosipēdu ražotājuzņēmumu “Leg&Go”. Tāpat viņš iepazīstas ar Cēsu lidlaukā strādājošā Vides risinājumu institūta darbu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri