Valmieras Ziņas

Krītot no mopēda, cietis iereibušais vadītājs un pasažieris

30.jūnijā pulksten 16:30 Rūjienas novadā, Jeru pagastā vīrietis, vadot mopēdu, krita un guva traumas. Ceļu satiksmes negadījumā cieta arī mopēda pasažieris. Abi vīrieši nogādāti medicīnas iestādē. Jāpiebilst, ka mopēda vadītājam tika konstatēts alkohola apreibums – 2,36 promiles, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

30. jūnijā pulksten 9:24 Cēsu novadā autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 31. kilometrā sieviete, vadot automašīnu “Seat”, izbrauca no mazāk svarīga ceļa un nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Volvo”, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cieta četras personas, visas nogādātas medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

28. jūnijā Valmierā, atlaužot garāžas ieejas durvis, iekļūts un nozagtas dažādas mantas. Apstākļus un zaudējumus skaidro.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 28. jūnija līdz 01.jūlijam, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 222 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 22 ceļu satiksmes negadījumi, kur četros no gadījumiem ir deviņas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 9 transportlīdzekļu vadītāji, no tiem 2 bija automašīnu šoferi. Noformēti 241 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 137 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri