Valmieras Ziņas

Kratīšanas laikā Valmierā atsavinātas 6100 cigaretes (1)

Vakar, 26.jūnijā, sankcionētas kratīšanas laikā Valmierā kādā īpašumā tika atrastas un izņemtas 6100 cigaretes bez LR akcīzes nodokļu markām., par ko uzsākta administratīvā lietvedība, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Tāpat vakar Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka 25.jūnijā Madonas novadā, Lazdonas pagastā sēņojot apmaldījusies pensionāre. Madonas policijas amatpersonas nekavējoties uzsāka sievietes meklēšanu. 27.jūnija rītā kundzi izdevās atrast. Tuvojoties ogu un sēņu sezonai, iedzīvotāji aktīvāk dodas mežā, bet diemžēl ir gadījumi, kad sēņotājiem un ogotājiem gadās apmaldīties, un ar grūtībām atrast izeju no meža masīva.

Situācijās, kad vecāka gadagājuma cilvēki, nolemj mežā doties vieni paši sēņot, Valsts policija aicina tuviniekus tomēr doties līdzi. Tā tiktu pavadīta ne tikai kāda kopīga pēcpusdiena, bet arī būtu iespēja parūpēties par viņu drošību.

Ja nu tomēr uz mežu dodies viens, policija iesaka paziņot tuviniekiem, uz kuru vietu konkrēti jūs dodaties, pēc iespējas precīzāk informēt tuviniekus par to, kas atrodas konkrētās vietas tuvumā (autobusa pietura, mājas, upes, tilti, kāds ceļš, kurš kilometrs, kurā ceļa pusē esat iegājuši mežā), lai apmaldīšanās gadījumā, paziņojot policijas darbiniekiem, būtu vieglāk atrast konkrēto vietu, izlemt par nepieciešamo spēku iesaistīšanu un apmaldījušos personu varētu ātrāk sameklēt.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 62 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, un reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    mums dzimtā jociņš - 27.06.2019 Atbildēt

    Ja kāds npržās, tad parasti otram saka, ja tev kauns saki, ka ES tas bija. Kur Latvija atrodas?

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri