Valmieras Ziņas

Koncerts “Tu esi mans draugs…” – veltījums Mārtiņam Freimanim

Lasīšanas laiks: 2 min

10. februārī Strenču Kultūras centrs aicina uz koncertu “Tu esi mans draugs…”, kurā skanēs Mārtiņam Freimanim veltīta dziesmu programma, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Koncertā piedalīsies Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”, mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča, un solisti Nora Urbāne, Aleksandrs Aleksis Tuņķelis un Regnārs Nerips. Koncerta pavadošā grupa – Pauls Arnicāns, Māris Orehovs, Didzis Soste, Viesturs Samts. Koncertprogrammu kuplinās mūsdienu deju grupa “Baltā”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš.

Aizritējuši jau 13 gadi, kopš 2011. gada 27. februārī no šīs pasaules šķīrās jaunais un talantīgais mūziķis un komponists, grupas “Tumsa” vokālists Mārtiņš Freimanis. Aizejot mūžībā, viņš atstāja savas dziesmas, kas ir iecienītas un skan joprojām.

2014. gada 27. septembrī Strenčos sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu notika labdarības koncerts “Dodiet man sirdi no mākoņiem”, kurā piedalījās Mārtiņa draugi – solisti Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, grupas “Tumsa” taustiņinstrumentālists Normunds Kalniņš, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, Maija Kalniņa un Zanda Štrausa, kā arī Strenču un kaimiņnovadu pašdarbības kolektīvi. Koncerta ienākumi 1153 eiro tika ziedoti režisora Arvīda Krieva dokumentālās filmas “Freimis. Mārtiņš Freimanis” uzņemšanai.

7. februāris ir Mārtiņa Freimaņa dzimšanas diena, tāpēc tiksimies 10. februārī Strenču Kultūras centrā koncertā “Tu esi mans draugs…” un atcerēsimies viņu. Ieejas maksa 10 eiro, biļetes iegādājamas Biļešu paradīzē un Strenču Kultūras centrā. Informācija, zvanot pa tālruni 28123123 vai 28676990.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri