Valmieras Ziņas

Kocēnu sporta namā ieklāts mūsdienīgs sporta grīdas segums

Lasīšanas laiks: 2 min

No 14. augusta līdz 6. oktobrim Kocēnu sporta namā veikta sporta zāles grīdas seguma maiņa. Ieklāts “Gerflor” ražojuma daudzfunkcionāls 9 mm vinila grīdas segums “Taraflex Sport”, kas ir piemērots kvalitatīvu florbola, volejbola un handbola treniņu un starptautisku sacensību norisei. Jaunais segums nodrošinās trieciena mazināšanu, atbilstošu slīdamību, nodiluma izturību un drošību, samazinot traumu iespējamību. Turklāt šāda grīdas seguma ieklāšana ļaus Valmieras novada Kocēnos uzņemt ne tikai Latvijas čempionāta spēles, bet arī starptautiska līmeņa sacensības, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Remontdarbu laikā Kocēnu sporta skolas un Kocēnu sporta kluba florbola komandas treniņus aizvadīja Rubenes sporta zālē un, pateicoties sausiem un saulainiem laikapstākļiem septembrī, Kocēnu pamatskolas sporta stundas varēja veiksmīgi notikt arī ārvidē.

Lai gan dēļ grīdas seguma nomaiņas nācās atteikties no citiem ieplānotiem maziem remontdarbiem, šis ieguldījums noteikts par prioritāti, lai nodrošinātu treniņu procesus 308 Kocēnu pamatskolas skolēniem, 170 Kocēnu sporta skolas florbola nodaļas audzēkņiem un 98 pieaugušajiem no Kocēnu sporta kluba. Sporta zāle katru dienu ir pilnībā noslogota no rīta līdz vēlam vakaram. Rīta pusē Kocēnu pamatskolas klases šeit sporto pat vienlaicīgi, sadalot laukumu uz divām daļām, pēcpusdienā, no plkst. 15.00 līdz 19.00, sporta zālē treniņus aizvada Kocēnu Sporta skolas florbola nodaļas audzekņi, bet vakarā no plkst. 19.00 līdz 23.00 treniņprocess un sacensības notiek Kocēnu sporta kluba sieviešu un vīriešu virslīgas florbola komandām “Rubene” kā arī vīriešu un sieviešu 1. līgas komandām “Rubene-1”.

Kopumā Kocēnu sporta namā ar nousaukumu “Rubene” 10 profesionālu treneru vadībā šobrīd trenējas 21 florbola komanda, vecumā no sešiem gadiem līdz veterānu grupai 45+ gadi. Sākot no jūnija beigām līdz septembrim šeit tiek rīkotas nometnes florbolā, un reizi gadā Kocēnos treniņnometni aizvada handbolisti. Kocēnu sporta namu kā savu bāzi treniņnometnēm izmanto arī Latvijas florbola sieviešu un vīriešu izlases, aizvadot starptautiskas pārbaudes spēles.

Kopējās grīdas seguma nomaiņas izmaksas, atbilstoši iepirkuma rezultātiem, bija 113 984,00 eiro, ietverot esošā seguma demontāžu, 12mm saplākšņa ieklāšanu, “Gerflor” sporta grīdas “Taraflex Sport” seguma ieklāšanu, sporta laukuma līniju marķēšanu un krāsošanu. Kocēnu sporta nama grīdas seguma nomaiņa veikta no Valmieras novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri