Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā pieķer šoferi pamatīgā reibumā (1)

9.decembrī pulksten 5:34 Kocēnu novadā, autoceļa Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža 65.kilometrā tika apturēts automašīnas “Audi A4” vadītājs, kurš piedalījās ceļu satiksmē, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā – 2.53 promiles, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

9.decembrī pulksten 6:50 notika ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta vīrietis. Sākotnējā informācija liecina, ka “VW Golf” vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

9.decembrī pulksten 9:00 Alūksnē konstatēts, ka ir izdemolēta autoostas uzgaidāmā telpa. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi transportlīdzekļu vadītāji – velosipēda un automašīnas vadītāji. Noformēti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 33 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    pie skolas pārgaujā - 10.12.2019 Atbildēt

    komersantu, kas tirgo alkoholu, kur pircēju vecuma diapazons ir 70% līdz 18 gadiem neaptur? veselības mācība laba mācību stunda, tikai vai māca, kas rodas ģimenē, vai ko mākslīgi rada kā vajadzību? pat 4 vidusskolas laikos kolēģim no piektās klases jociņš bija ka klases biedrs brīvdienās piedzēries. labi, ka rītdien ceturtdiena varēs ar savu sētnieka slotu pagaiņāt tās vārnas.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri