Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība sveiks “Kocēnu novada uzņēmēju Gada balvas – 2019” laureātus

2020. gads ir bijis izaicinājumiem bagāts, kurā Covid-19 infekcijas izplatība ir vairākkārt ieviesusi izmaiņas kā pašvaldības, tā arī uzņēmēju un iedzīvotāju plānos.

Jau vairāku gadu garumā Kocēnu novada pašvaldībai ir tradīcija pavasarī pulcēt vienkopus visus Kocēnu novada uzņēmējus, arī 2020. gads nebija izņēmums, taču vakarā pirms pasākuma “Kocēnu novada uzņēmēju Gada balvas – 2019”, 12. martā, valdība izplatīja paziņojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī. Arī 18. novembrī plānotā uzņēmēju godināšana klātienē šogad nevar notikt.

Lai gan pašreizējā situācija valstī un pasaulē kopumā liedz tikties ierastajā formātā, Kocēnu novada pašvaldība vēlas sveikt “Kocēnu novada uzņēmēju Gada balva – 2019” laureātus, kuriem 17. novembrī, ievērojot drošības un sociālās distancēšanās noteikumus, nogādās īpašu svētku sveicienu un mākslinieces Andas Munkevicas radīto oriģinālo stikla apbalvojumu. Savukārt ikvienam Kocēnu novada iedzīvotājam un citiem interesentiem laika posmā no 11. novembra līdz 18. novembrim būs iespēja video veidā iepazīt mūsu novada darbīgos un uzņēmīgos ļaudis! Video tiks publicēti gan pašvaldības interneta mājaslapā, gan sociālajos medijos – Facebook, Twitter un Youtube.

“Kocēnu novada uzņēmēju Gada balvas – 2019” laureāti:

  • Gada ražotājs – SIA “Artisan Metal”;
  • Gada lauksaimnieks – Z/S “Mazdzērvītes”;
  • Gada tūrisma uzņēmējs – SIA “VAIDAVA CERAMICS”;
  • Gada amatnieks/ mājražotājs – SIA “Simple Concept”;
  • Ģimene lauku sētā – Kazaku/Reču ģimene, Z/S “Lejastulpes”;
  • Rosīgie jaunieši – Annija un Jānis Bērziņi/ “Jērs ne Zvērs”;
  • Gada jaunums – Bestes tenisa korti;
  • Kocēnu novada vārda popularizētājs – Z/S “Rīvēni”;
  • Gada pakalpojumu sniedzējs – SIA “VIDUS UN PARTNERI”;
  • Gada inovāciju ieviesējs – SIA “DAUPRO”.

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti uzņēmēju godināšanā, arī šogad pašvaldība aicināja balsot par pretendentiem īpašai nominācijai “Iedzīvotāju izvēle”. Apkopojot saņemtos pieteikumus, 1. vietu šajā nominācijā ieņem Kazaku/ Reču ģimene, Z/S “Lejastulpes”. Otro vietu ar vienādu balsu skaitu ir ieguvuši divi pretendenti – aitkopības saimniecība “Jērs ne Zvērs” un SIA “Delizia –M” ģimenes restorāns. Savukārt godpilno trešo vietu ieguvusi Z/S “Madzērvītes”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri