Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība sveiks “Kocēnu novada uzņēmēju Gada balvas – 2019” laureātus

2020. gads ir bijis izaicinājumiem bagāts, kurā Covid-19 infekcijas izplatība ir vairākkārt ieviesusi izmaiņas kā pašvaldības, tā arī uzņēmēju un iedzīvotāju plānos.

Jau vairāku gadu garumā Kocēnu novada pašvaldībai ir tradīcija pavasarī pulcēt vienkopus visus Kocēnu novada uzņēmējus, arī 2020. gads nebija izņēmums, taču vakarā pirms pasākuma “Kocēnu novada uzņēmēju Gada balvas – 2019”, 12. martā, valdība izplatīja paziņojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī. Arī 18. novembrī plānotā uzņēmēju godināšana klātienē šogad nevar notikt.

Lai gan pašreizējā situācija valstī un pasaulē kopumā liedz tikties ierastajā formātā, Kocēnu novada pašvaldība vēlas sveikt “Kocēnu novada uzņēmēju Gada balva – 2019” laureātus, kuriem 17. novembrī, ievērojot drošības un sociālās distancēšanās noteikumus, nogādās īpašu svētku sveicienu un mākslinieces Andas Munkevicas radīto oriģinālo stikla apbalvojumu. Savukārt ikvienam Kocēnu novada iedzīvotājam un citiem interesentiem laika posmā no 11. novembra līdz 18. novembrim būs iespēja video veidā iepazīt mūsu novada darbīgos un uzņēmīgos ļaudis! Video tiks publicēti gan pašvaldības interneta mājaslapā, gan sociālajos medijos – Facebook, Twitter un Youtube.

“Kocēnu novada uzņēmēju Gada balvas – 2019” laureāti:

  • Gada ražotājs – SIA “Artisan Metal”;
  • Gada lauksaimnieks – Z/S “Mazdzērvītes”;
  • Gada tūrisma uzņēmējs – SIA “VAIDAVA CERAMICS”;
  • Gada amatnieks/ mājražotājs – SIA “Simple Concept”;
  • Ģimene lauku sētā – Kazaku/Reču ģimene, Z/S “Lejastulpes”;
  • Rosīgie jaunieši – Annija un Jānis Bērziņi/ “Jērs ne Zvērs”;
  • Gada jaunums – Bestes tenisa korti;
  • Kocēnu novada vārda popularizētājs – Z/S “Rīvēni”;
  • Gada pakalpojumu sniedzējs – SIA “VIDUS UN PARTNERI”;
  • Gada inovāciju ieviesējs – SIA “DAUPRO”.

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti uzņēmēju godināšanā, arī šogad pašvaldība aicināja balsot par pretendentiem īpašai nominācijai “Iedzīvotāju izvēle”. Apkopojot saņemtos pieteikumus, 1. vietu šajā nominācijā ieņem Kazaku/ Reču ģimene, Z/S “Lejastulpes”. Otro vietu ar vienādu balsu skaitu ir ieguvuši divi pretendenti – aitkopības saimniecība “Jērs ne Zvērs” un SIA “Delizia –M” ģimenes restorāns. Savukārt godpilno trešo vietu ieguvusi Z/S “Madzērvītes”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SANTEHNIĶI Galvenie darba pienākumi: ūdensvadu, kanalizācijas un centrālapkures sistēmu apkalpošana; ūdensskaitītāju uzstādīšana un apkalpošana; citu santehnisko darbu veikšana. Prasības: profesionālās kvalifikācijas apliecība - inženierkomunikāciju montētājs vai cits specialitāti apliecinošs izglītības dokuments; praktiska darba pieredze santehniķa darbā; B kategorijas autovadītāja apliecība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; veselības apdrošināšana; sociālās garantijas; atalgojums – stundas tarifa likme no EUR 5.00 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30%. Pieteikties līdz 2021.gada 28.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-28 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@valmiera.lv,

(reģ.Nr.LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto studiju virziena „Arhitektūra un būvniecība” direktora amatu  (uz nenoteiktu laiku; slodze 10 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: maģistra līmeņa augstākā izglītība būvniecībā, pieredze studiju kursu un/vai studiju programmu izstrādē un/vai vadīšanā/īstenošanā, kā arī cita veida vadoša administratīvā darba pieredze (t.sk. augstākās izglītības institūcijās) tiks uzskatīta par priekšrocību, pieredze darbā starptautiskā vidē, ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, atbildīgums, precizitāte, labas komunikācijas un vadīšanas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: uzturēt, pilnveidot, attīstīt un nodrošināt studiju virziena saturu un realizāciju vadīt studiju virziena padomes darbu · sagatavot studiju virziena pašnovērtējuma ziņojumu un akreditāciju plānot un kontrolēt studiju plāna izpildi veikt studiju procesa kvalitātes kontroli organizēt studentu prakses Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, garantētu un regulāru atalgojumu 615,45 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī. Pretendentiem motivācijas vēstuli-studiju virziena attīstības redzējumu, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV sūtīt uz adresi: Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4201 vai uz e-pasta adresi agrita.somase@va.lv, vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz studiju virziena direktora amatu” līdz 2021.gada 7.februārim. Sazināsimies tikai ar nākamās atlases kārtas pretendentiem. Profesija: Pamatdarbības struktūrvienības VADĪTĀJS/ DIREKTORS/ KOMANDIERIS (izglītības jomā) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-07 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri