Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība aicina iesniegt idejas neformālo iedzīvotāju iniciatīvas grupu projektu konkursā

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novada pašvaldība ir izsludinājusi pieteikumu iesniegšanu pašvaldības finansējuma saņemšanai neformālo iedzīvotāju iniciatīvu grupu projektu konkursā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Projektu pieteikumus aktivitāšu īstenošanai var iesniegt nevalstiskās organizācijas, biedrības, nodibinājumi, reliģiskās organizācijas, fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies vismaz pieci dalībnieki un kuri konkursa ietvaros paredzētās projekta aktivitātes īstenos Kocēnu novada administratīvajā teritorijā.

Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanu Kocēnu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību, veicināt sadarbību starp pašvaldību, neformālām iedzīvotāju iniciatīvu grupām un nevalstiskajām organizācijām, kā arī, piesaistīt ievērojamus vietējos resursus un brīvprātīgo darbu sabiedriski nozīmīgos projektos.

Ceļš no projekta idejas līdz projekta pieteikuma sagatavošanai un finansējuma saņemšanai ir sadalīts trīs etapos, lai projekta idejas vērtēšanā iesaistos arī iedzīvotāji, kā arī projekta idejas iesniedzējiem ir iespēja savai idejai piesaistīt domubiedrus.

Projekta idejas pieteikumu pretendenti aicināti nosūtīt uz e-pasta adresi info@kocenunovads.lv līdz 2021. gada 20. maijam. Izvērtējot saņemto ideju atbilstību projektu konkursa mērķim un nolikuma prasībām, projekta idejas no 2021. gada 27. maija līdz 3. jūnijam tiks nodotas sabiedrības balsojumam. Apkopojot balsojuma rezultātus, projekti, kas saņēmuši lielāko balsu skaitu (vismaz septiņi projekti), tiks virzīti detalizētākai projekta pieteikuma un dokumentācijas sagatavošanai un iesniegšanai. Projekta pieteikuma un dokumentu iesniegšanas termiņš ir līdz 2021. gada 25. jūnijam.

Viens pretendents var iesniegt vienu projekta pieteikumu, iesniegtais projekts var būt iepriekš atbalstīta projekta turpinājums. Projektā pieprasītā finansējuma apmērs nedrīkst būt lielāks par 700 eiro, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis.

Projektu ieviešanas periods: līdz 2021. gada 30. decembrim.

Konkursa nolikums un veidlapas publicētas www.kocenunovads.lv. Ar 2020. gadā īstenotajiem iedzīvotāju iniciatīvas projektiem iespējams iepazīties ŠEIT. Jāatzīmē, ka iedzīvotāju iniciatīvas grupas “Savam novadam” 2020. gadā īstenotais projekts ”Pieņemšana Caurumkrogā pie Jāņa Staņislava Rozes” saņēmis Pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli-Latvija” veicināšanas balvu, kā viens no labākajiem Vidzemes reģionā īstenotajiem iedzīvotāju projektiem.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri