Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība aicina balsot par novada uzņēmējiem aptaujā “Kocēnu novada iedzīvotāju izvēle”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Lai arī saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību un izsludināto ārkārtas situāciju valstī, pagaidām nav konkrēti zināms, kad un kādā formātā notiks ikgadējais Kocēnu novada uzņēmēju godināšanas pasākums “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva”, šī gada martā pašvaldība aicināja ikvienu interesentu izvirzīt pretendentus apbalvojuma saņemšanai deviņās nominācijās.

Apkopojot novada uzņēmējus apbalvojuma “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pasniegšanai, turpinās arī par tradīciju kļuvušais balsojums “Kocēnu novada iedzīvotāju izvēle”. Ar pilnu pretendentu sarakstu apbalvojumam “Kocēnu novada iedzīvotāju izvēle” iespējams iepazīties Kocēnu novada pašvaldības interneta vietnē www.kocenunovads.lv, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Līdz trešdienai, 19. maijam, ikviens aicināts izdarīt izvēli par kādu no 23 nominantiem, aizpildot anketu, kas publicēta ŠEIT. Jāatzīmē, ka šos nominantus, kā ierasts, izvēlējušies Kocēnu novada iedzīvotāji un citi interesenti pašvaldības iepriekš izsludinātajā pretendentu pieteikšanā.

Kopumā apbalvojums “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” šogad tiks pasniegts 11 nominācijās. Deviņās ikgadējās nominācijās: “Gada ražotājs”, “Gada lauksaimnieks”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada amatnieks/mājražotājs”, “Ģimene lauku sētā”, “Rosīgie jaunieši”, “Gada jaunums”, “Kocēnu novada vārda popularizētājs” un “Gada pakalpojumu sniedzējs” un divas speciālajās nominācijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai esi vakcinēts (-ta) pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri