Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība 5. – 9. klašu skolēniem piešķirs simtgades stipendijas

Kocēnu novada domes sēdē 28. novembrī pieņemts lēmums piešķirt simtgades stipendijas 100 eiro apmērā, ko saņems Kocēnu novada pamatskolu 5. – 9. klašu izglītojamie par mācību sasniegumiem 2018./2019. mācību gada 1. semestrī, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Lai saņemtu simtgades stipendiju, skolēna mācību sasniegumu vidējam vērtējumam jābūt virs 9,0 ballēm. Skolēnam jābūt aktīvam dalībniekam skolas, novada un valsts sabiedriskajā dzīvē, kā arī  nedrīkst būt pamatskolas iekšējo kārtības noteikumu pārkāpumu un citu administratīvi sodāmu pārkāpumu.

Stipendijas piešķirs, pamatojoties uz pamatskolas direktora izdotu rīkojumu vienas dienas laikā pēc mācību vērtējuma izlikšanas par 2018./2019. mācību gada 1. semestri.

Jāatzīmē, ka izglītojamais varēs saņemt tikai vienu no pašvaldības piešķirto stipendiju veidiem – simtgades stipendiju.

Kā iepriekš vēstīts, Kocēnu novada pašvaldība jau vairāku gadu garumā atbalsta novada pamatizglītības iestāžu skolēnus, piešķirot “Laba skolēna” un “Gada sasniegumu” stipendijas.

“Laba skolēna” stipendija tiek piešķirta tiem 5. – 9. klašu skolēniem, kuru vidējais mācību sasniegumu vērtējums ir virs 7,6 ballēm, bet ne vairāk kā vienā mācību priekšmetā ir vērtējums 6 balles. Kā arī stipendijas pretendentam nedrīkst būt skolas iekšējo kārtības noteikumu un citu administratīvi sodāmu pārkāpumu. Stipendijas tiks piešķirtas divas reizes mācību gadā – katra semestra noslēgumā 40 eiro apmērā.

“Gada sasniegumu” stipendiju piešķir par izglītojamo sasniegumiem (1. – 3. vieta vai atzinība) valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, Vidzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs, Valmieras un starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, valsts atklātajās mācību priekšmetu olimpiādēs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm. Aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU / TRAUKU PODNIEKU (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 4.00 – 5.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “FORMĒŠANAS MEISTARS” uz info@vaidava.lv līdz 31.05.2019. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un vaidava.lv. SIA “Rebeka”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 26425050. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-31 Darba sākšanas datums: 2019-06-03 Kontaktpersona: Miks Balodis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri