Valmieras Ziņas

Kocēnu novada neatklātie dārgumi: Muzeju nakts Caurumkrogā

Muzeju nakts tēma “Šūpulis” šogad sasaucas ar Latvijas valsts simtgades tēmu “Dzimšana”, tāpēc 19.maijā plkst 20.00 visi aicināti uz pavisam nesen atdzimušo un Latvijas kultūras kartē ienākušo, īpatnējo un īpašo vietu – Caurumkrogu.

Tieši šeit savas dzīves gaitas sāka viena no noslēpumainākajām personībām latviešu mākslas agrīnajā posmā, pirmais latviešu portretists, gleznotājs Jānis Staņislavs Roze.

Kopā ar Jāni Staņislavu Rozi atcerēsies arī citas Kocēnu novadā dzimušas personības kā Latvijas ģerboņa autoru Rihardu Zariņu, humoristu, dzejnieku Arnoldu Rubertu Ačuku, kokgriezēju Jāni Vīlandu, pasaku un teiku vācēju Kārli Bukumu, rakstnieku Vili Derumu, brīvības cīņu dalībnieku, Lāčplēša ordeņa kavalieri Jāni Jansonu.

Mākslas, gaismu un sajūtu piedzīvojumu papildinās koncertprogramma, kurā uzstāsies dziesminieki Anta Enģele un Marko Ojala.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri