Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā elektrotīkla bojājums skāris daudzus klientus; ST aicina pieteikties kompensācijai (+VIDEO) (1)

Ceturtdien, 19. jūlijā, Kocēnu novadā plkst. 6:50 tika reģistrēts vidējā sprieguma elektrotīkla bojājums un pēc saņemtās informācijas AS “Sadales tīkls” operatīvā izbraukumu brigāde nekavējoties uzsāka bojājuma lokalizēšanu. Pārbaudot notikuma vietu, konstatēts, ka pie transformatoru apakšstacijas elektrolīnijas balstā ir bojāts izolators un pārdedzis gaisvadu elektrolīnijas vads un AS “Sadales tīkls” personāls nekavējoties uzsāka darbu, lai elektrotīkla bojājumu  novērstu un klientiem atjaunotu elektroapgādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja AS “Sadales tīkls” preses sekretāre Tatjana Smirnova

“Pēc bojājuma novēršanas un elektroapgādes atjaunošanas AS “Sadales tīkls” saņēma informāciju no Kocēnu novada klientiem, ka pēc elektroapgādes atjaunošanas nedarbojas viņu elektroiekārtas. Lai noskaidrotu elektrotīkla bojājuma iemeslu un elektroiekārtu bojājumu cēloņus, AS “Sadales tīkls” personāls ir uzsācis notikuma izmeklēšanu,”

pastāstīja T.Smirnova.

AS “Sadales tīkls” šobrīd ir saņēmusi 11 klientu pieteikumus par šī notikuma laikā bojātām elektroiekārtām un 3 informācijas pieprasījumus no apdrošināšanas uzņēmumiem. Ja vēl ir klienti, kuri nav iesnieguši savu pieteikumu, ikviens to ērti un ātri var izdarīt elektroniski klientu portālā e-st.lv, norādot informāciju par bojātām elektroiekārtām, savukārt klienti, kuriem nav interneta pieslēguma vai kuri nelieto datoru, savus pieteikumus varēs iesniegt klātienē AS “Sadales tīkls” darbiniekiem, kuri ceturtdien, 26.jūlijā, no plkst. 15.00 līdz 19.00 gaidīs klientus Kocēnu novada domē. Lai reģistrētu pieteikumu, klientiem tajā jānorāda bojātās elektroiekārtas nosaukums, ražotājs, modelis, iegādes gads, iegādes summa. Lai izskatītu klientu iesniegumus un pieņemtu lēmumu par zaudējumu kompensēšanu, klientiem papildus būs jāiesniedz elektroiekārtas iegādi vai remonta izmaksu apliecinošs dokuments.

“AS “Sadales tīkls” atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām un, ņemot vērā saņemto pieteikumu apjomu un nozīmīgumu, klientu iesniegumus zaudējumu atlīdzināšanai uzņēmums izskatīs pēc iespējas ātrāk,”

norādīja AS “Sadales tīkls” pārstāve.

“AS “Sadales tīkls” aicina klientus būt atbildīgiem un, redzot elektrotīklā uzliesmojumu vai kādu bīstamu situāciju, zvanīt uz bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404. Savukārt, lai šādos neparedzētos gadījumos pasargātu savu īpašumu un elektroiekārtas no bojājumiem, AS “Sadales tīkls” aicina klientus pievēst uzmanību savu elektroiekārtu drošībai, uzstādot bezpārtraukuma barošanas avotus elektroiekārtu darbības nodrošināšanai elektroenerģijas piegādes pārtraukuma laikā vai pārsprieguma aizsardzības iekārtas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Guchii - 26.07.2018 Atbildēt

    Vai tik ST sākumā visus klientus neatšuva, sakot, ka par to atbildību nenes. Kas tad nu, ka pēkšņi kluvuši tik labi un aicina poeteikties.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri