Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā elektrotīkla bojājums skāris daudzus klientus; ST aicina pieteikties kompensācijai (+VIDEO) (1)

Ceturtdien, 19. jūlijā, Kocēnu novadā plkst. 6:50 tika reģistrēts vidējā sprieguma elektrotīkla bojājums un pēc saņemtās informācijas AS “Sadales tīkls” operatīvā izbraukumu brigāde nekavējoties uzsāka bojājuma lokalizēšanu. Pārbaudot notikuma vietu, konstatēts, ka pie transformatoru apakšstacijas elektrolīnijas balstā ir bojāts izolators un pārdedzis gaisvadu elektrolīnijas vads un AS “Sadales tīkls” personāls nekavējoties uzsāka darbu, lai elektrotīkla bojājumu  novērstu un klientiem atjaunotu elektroapgādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja AS “Sadales tīkls” preses sekretāre Tatjana Smirnova

“Pēc bojājuma novēršanas un elektroapgādes atjaunošanas AS “Sadales tīkls” saņēma informāciju no Kocēnu novada klientiem, ka pēc elektroapgādes atjaunošanas nedarbojas viņu elektroiekārtas. Lai noskaidrotu elektrotīkla bojājuma iemeslu un elektroiekārtu bojājumu cēloņus, AS “Sadales tīkls” personāls ir uzsācis notikuma izmeklēšanu,”

pastāstīja T.Smirnova.

AS “Sadales tīkls” šobrīd ir saņēmusi 11 klientu pieteikumus par šī notikuma laikā bojātām elektroiekārtām un 3 informācijas pieprasījumus no apdrošināšanas uzņēmumiem. Ja vēl ir klienti, kuri nav iesnieguši savu pieteikumu, ikviens to ērti un ātri var izdarīt elektroniski klientu portālā e-st.lv, norādot informāciju par bojātām elektroiekārtām, savukārt klienti, kuriem nav interneta pieslēguma vai kuri nelieto datoru, savus pieteikumus varēs iesniegt klātienē AS “Sadales tīkls” darbiniekiem, kuri ceturtdien, 26.jūlijā, no plkst. 15.00 līdz 19.00 gaidīs klientus Kocēnu novada domē. Lai reģistrētu pieteikumu, klientiem tajā jānorāda bojātās elektroiekārtas nosaukums, ražotājs, modelis, iegādes gads, iegādes summa. Lai izskatītu klientu iesniegumus un pieņemtu lēmumu par zaudējumu kompensēšanu, klientiem papildus būs jāiesniedz elektroiekārtas iegādi vai remonta izmaksu apliecinošs dokuments.

“AS “Sadales tīkls” atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām un, ņemot vērā saņemto pieteikumu apjomu un nozīmīgumu, klientu iesniegumus zaudējumu atlīdzināšanai uzņēmums izskatīs pēc iespējas ātrāk,”

norādīja AS “Sadales tīkls” pārstāve.

“AS “Sadales tīkls” aicina klientus būt atbildīgiem un, redzot elektrotīklā uzliesmojumu vai kādu bīstamu situāciju, zvanīt uz bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404. Savukārt, lai šādos neparedzētos gadījumos pasargātu savu īpašumu un elektroiekārtas no bojājumiem, AS “Sadales tīkls” aicina klientus pievēst uzmanību savu elektroiekārtu drošībai, uzstādot bezpārtraukuma barošanas avotus elektroiekārtu darbības nodrošināšanai elektroenerģijas piegādes pārtraukuma laikā vai pārsprieguma aizsardzības iekārtas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Guchii - 26.07.2018 Atbildēt

    Vai tik ST sākumā visus klientus neatšuva, sakot, ka par to atbildību nenes. Kas tad nu, ka pēkšņi kluvuši tik labi un aicina poeteikties.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri