Valmieras Ziņas

“Kocēnu komunālā saimniecība” klientiem no novembra mainīsies siltumenerģijas tarifi

Lasīšanas laiks: 2 min

No 1.novembra SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” klientiem Bērzainē, Kocēnos, Rubenē, Vaidavā un Zilākalnā Valmieras novadā mainīsies siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotā informācija.

Kocēnos siltumenerģijas gala tarifs saruks par 0,1% – līdz 58,22 eiro par megavatstundu (MWh), Rubenē par siltumenerģiju turpmāk būs jāmaksā 62,7 eiro, kas ir par 0,8% vairāk nekā līdz šim, bet Vaidavā siltumenerģijas tarifa cena pieaugs par 0,7% – līdz 67,04 eiro par MWh.

Savukārt Zilākalna ciemā par siltumenerģiju no novembra būs jāmaksā 55,18 eiro par MWh, kas ir par 0,9% vairāk, turpretī Bērzainē siltumenerģijas tarifa cena saruks par 6,7% – līdz 63,69 eiro par MWh.

Kā aģentūrai LETA norādīja SPRK, beidzoties esošajiem līgumiem par granulu un šķeldas iepirkumu, komersants rīkoja cenu aptauju, izvēloties zemākās cenas piedāvājumu. Kocēnos un Bērzainē tarifs samazinājies, pateicoties kokskaidu granulu cenas samazinājumam. Savukārt Zilākalna ciemā, Rubenē un Vaidavā siltumenerģijas tarifi ir pieauguši saistībā ar šķeldas cenas palielinājumu.

Salīdzinot ar dabasgāzes kā kurināmā izmaksām, škeldas cenas pieaugums šogad ir bijis vidēji neliels.

“Līdz ar to tiem komersantiem, kuri kā kurināmo izmanto granulas un šķeldu, siltumenerģijas tarifs samazinās vai arī pieaug pavisam nedaudz, salīdzinot ar tiem, kuri izmanto siltumenerģijas ražošanai dabasgāzi,” norādīja SPRK Enerģētikas departamenta direktore Līga Kurevska.

Vienlaikus “Kocēnu komunālā saimniecība” ir piešķirta atļauja pašai noteikt siltumenerģijas tarifus, ja mainās kurināmā cena. Tas nozīmē, ja kurināmā cena nākotnē būs zemāka par to, kas iekļauta piemērotajā tarifā, “Kocēnu komunālā saimniecība” būs jānosaka zemāki tarifi.

Kompānija “Kocēnu komunālā saimniecība” reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 5,104 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmums pieder Valmieras novada pašvaldībai. 2020.gadā “Kocēnu komunālā saimniecība” strādāja ar 649 052 eiro apgrozījumu un 188 648 eiro zaudējumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Rūjienas saldējums” aicina darbā noliktavas darbinieku – krāvēju Pienākumi: Komplektēt gatavās produkcijas kravas saldētavās (-18…-40°C) Komplektēt izejvielu, taras, palīgmateriālu pasūtījumus Veikt precīzu gatavās produkcijas un iepirkto materiālu pieņemšanu un izvietošanu atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai Vizuāli novērtēt pieņemto preču kvalitāti Veikt produkcijas pārvietošanu Veikt dažādus saimnieciskus darbus Prasības: Iepriekšēja pieredz noliktavas darbā tiks uzskatīta par priekšrocību Iniciatīva un labas komunikācijas spējas Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus un laiku, nosakot galvenās prioritātes B kategorijas autovadītāja apliecība, autokāra vadīšanas apliecība un vēlama C kategorijas atovadītāja apliecība Stājoties darbā derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas Kolēģu atbalstu darba procesā Atalgojums - 750-900 euro bruto Plāno nodrošināt transportu maršrutos (uz darbu / no darba), ja būs pietiekams pasažieru skaits: Valmiera – Rūjiena – Valmiera un Mazsalaca – Rūjiena – Mazsalaca. Kontaktinformācija: CV ar vakances norādi "Noliktavas darbinieks - krāvējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu vai iesniegt personīgi Upes ielā 5, Rūjienā: E-pasts: sanda.gute@rujienassaldejums.lv Tālrunis: 26037556. Profesija: NOLIKTAVAS DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: CV ar vakances profesijas norādi sūtīt uz e-pastu sanda.gute@rujienassaldejums.lv; t. 26037556.

Metālapstrādes uzņēmums Valmierā aicina darbā METINĀŠANAS OPERATORUS/-ES Prasības: Vēlama profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē; Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties; Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Pieredze citos metināšanas veidos (TIG/OAW) tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Regulāri izmaksātu, pieredzei, prasmēm un ieguldījumam atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 1100 EUR/ mēnesī; Sociālās garantijas; Nepieciešamās apmācības; Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, citus papildu bonusus; Sakārtotu darba vidi; Summēto darba laiku grafikos: 6:00-14:30 / 14:30-23:00; Palīdzēsim ar dzīvesvietas atrašanu. Bez nakts darba! Svētdienas un svētku dienas vienmēr brīvdienas! Sūtiet pieteikumu: darbs@valpro.lv Zvaniet: 642 07235; Nāciet: L.Laicena iela 2, Valmiera. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk nekā 55 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-25 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

Mūsu partneri