Valmieras Ziņas

Kocēnu bibliotēkā notiks Jāņa Adamsona debijas dzejas krājuma “uz tumša fona esmu gaišs” atvēršanas svētki

Piektdien, 22. novembrī, plkst. 18.30 Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā Kocēnos notiks dzejnieka Jāņa Adamsona debijas dzejas krājuma “uz tumša fona esmu gaišs” atvēršanas svētki. Pasākumā būs iespēja dzirdēt dzejoļus autora izpildījumā un dziesmas ar autora vārdiem izpildīs mūziķis Renārs Veličko, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Ar Kocēnu novada domes atbalstu apgādā “Literatūras KOMBAINS” izdotajā krājuma teju 70 lappusēs dzejoļi kārtoti trijās nodaļās, aptverot dzejnieka daiļradi sākot no 1983. gada un lasītājiem atklājot neierastu, vēstījumā rāmu, savukārt intimitātē – kailu un valodā savpatu poēziju.

Jānis Adamsons – kā viņš pats smejas – Jānuss divām sejām. Ikdienā būdams būvinženieris, dzeju raksta jau no studiju gadiem. Gluži tāpat kā projektējot, arī dzejā Jānis vadās no estētiskuma un kompozīcijas harmonisma aspektiem.

Jānis Adamsons dzimis 1958. gadā Valmierā. Mācījies Kocēnu pamatskolā, vēlāk Valmieras Viestura vidusskolā. Absolvēja Rīgas Politehnisko institūtu, kur apguvis būvinženiera profesiju. Strādāja Agroprojektā par būvinženieru grupas vadītāju. Arī šobrīd strādā kā būvinženieris, projektējot konstrukcijas daudzviet Latvijā. Kopš 2013. gada regulāras dzejas publikācijas laikrakstā “Liesma”. Dzīvo Kocēnu novadā.

Pasākumā piedalīsies arī redaktors Kristaps Vecgrāvis, būs iespēja iegādāties ne tikai J.Adamsona dzejas krājumu, bet arī citas apgāda “Literatūras KOMBAINS” izdotās grāmatas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

Mūsu partneri