Valmieras Ziņas

Kocēnos uz divām dienām izveidos pastaigu taku “Pilnmēness vilkos”

Lai arī ārā sniegs un sals, dabā tuvojas pavasaris. Brīdī, kad Kokmuižas Barona pils parkā iemirdzas pilnmēness, blakus mežā sasaucas vilku pāris. Viņi tīši neslēpjas biezoknī, radot iespēju atklāt viņu pasaku un teiku stāstus! Divus vakarus, 24. un 25. februārī, iestājoties tumsai līdz plkst. 22:00, aiz Kokmuižas Barona pils, Kocēnos, dodies pastaigā atklāt vilku noslēpumus! Būs iespēja klausīties nostāstos un pasakās. Takas būs īpaši izgaismotas.

Apmeklējot pastaigu taku aicinām atceries par drošības pasākumu ievērošanu – ievēro distanci un pārvietojies tikai savas mājsaimniecības ietvaros!

Svešzemju teika stāsta, ka: “Katrs cilvēks visas savas dzīves garumā iekšēji cīnās. Tas notiek tādēļ, ka mums iekšienē dzīvo divi vilki. Viens no viņiem ir zināms kā Ļaunums. Tās ir bailes, dusmas, greizsirdība, aizvainojums, lepnums, skopums, augstprātība, žēlošanās un vainas sajūta. Bet otrs vilks – Labestība. Prieks, miers, mīlestība, cerība, žēlsirdība, dāsnums, patiesums un ticība! – Kurš no vilkiem uzvarēs? – Vienmēr uzvarēs tas vilks, kuru tu baro!”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri