Valmieras Ziņas

Ko darīt ziemā, lai vasarā būtu mazāk raižu par drošību ūdenī?

2020.gada vasaras statistika par negadījumiem ūdenī ir skarba un, diemžēl, katru gadu bojā gājušo skaits pieaug. Statistika Eiropā liecina, ka noslīkušo cilvēku skaita ziņā joprojām esam pirmajā vietā. Lai gan ik gadu noslīkst teju tikpat daudz cilvēku, cik iet bojā ceļu satiksmes negadījumos, izglītojošu kampaņu, kas mudinātu aizdomāties par drošību uz ūdens, trūkst.

Vērtīgu informāciju par drošību ūdenī un ūdens tuvumā var iegūt biedrības “Peldēt droši” mājaslapā peldet.lv. Protams, ar teoriju vien nepietiek un, lai mazinātu negadījumu riskus, noderēs gan zināšanas par drošas uzvedības pamatprincipiem, gan labas peldēšanas prasmes.

Lai sagaidītu nākamo vasaras sezonu drošāk, aicinām apgūt peldēšanas prasmes Valmieras peldbaseinā jau tagad! Valmieras peldbaseinā septembrī ir paplašināts peldētapmācības nodarbību skaits – peldēšanas prasmes apgūst bērni no divu līdz 12 gadu vecumam vairāk nekā desmit grupās. Nodarbības pieejamas ikvienam interesentam. Par brīvajām vietām aicinām uzzināt, zvanot Valmieras peldbaseina administrācijai.

Peldēšanas apgūšana ir iespējama jebkurā vecumā! Par to Valmieras peldbaseinā parūpējas treneri, piedāvājot gan grupu nodarbības peldētprasmes apgūšanai pieaugušajiem (iesācējiem), gan individuālās nodarbības. To laikā tiek apgūta peldētprasme un, kas ir vēl svarīgāk, pārvarētas ar ūdeni saistītās bailes un fobijas. 

Pieteikšanās uz grupu nodarbībām un vairāk informācijas: +371 27040012 (Peldbaseina administrācija). Nodarbību grafiks pieejams Valmieras peldbaseina mājaslapā: www.valmieraspeldbaseins.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri