Valmieras Ziņas

Kļūsti par brīvprātīgo Valmieras 741. dzimšanas dienas svētkos

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras 741. dzimšanas dienu svinēsim, godinot izcilo soļotāju, valmierieti Jāni Daliņu. Viņu raksturoja neiedomājamas darba spējas, viņš panākumus atzīmēja ar jauniem mērķiem. Meklējam brīvprātīgos, kuriem arī piemīt darīšanas prieks un apņēmība, lai kopā Valmieras 741. un Jāņa Daliņa 120. dzimšanas dienas svinības darītu par lieliskiem svētkiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Pieteikšanās līdz 20. jūlijam, aizpildot pieteikšanās anketu: ej.uz/brivpratigaisVPS24.

Valmieras dzimšanas dienas svētku organizatori aicina atsaukties jauniešus, kuri vēlas kļūt par brīvprātīgajiem svinību organizēšanā. Priecāsimies par brīvprātīgajiem, kuriem piemīt augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, kā arī spēja darboties gan individuāli, gan komandā. Iepriekšēja pieredze brīvprātīgo palīgu lomā nav obligāta.

Brīvprātīgo ieguvumi:

  • apgūtas jaunas kompetences;
  • iespēja sadarboties ar dažādu jomu profesionāļiem;
  • iespēja nostrādātās stundas reģistrēt Brīvprātīgā darba grāmatiņā (tā tiks izsniegta).

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties, rakstot simona.smidte@valmiera.edu.lv vai zvanot 25663933.

Valmierai šogad 741. dzimšanas diena. Izcilajam soļotājam, Latvijai pirmās olimpiskās medaļas ieguvējam, valmierietim Jānim Daliņam – 120. Soļosim kopā, lai uzzinātu izcilā sportista neparasto un iedvesmojošo stāstu. Satiksimies un svinēsim to kopā 25.–28. jūlijā!

Valmieras dzimšanas dienas programma tīmekļvietnē valmierasvin.lv.

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri