Valmieras Ziņas

Ķibermanim 14.vieta divniekos Pasaules kausa bobslejā trešajā posmā

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijas pilota Oskara Ķibermaņa ekipāža sestdien Altenbergas trasē Vācijā Pasaules kausa (PK) bobslejā trešā posma sacensībās divniekiem ierindojās 14.vietā, Emīla Cipuļa un Dāvja Kaufmaņa vadītajiem divniekiem ieņemot attiecīgi 21. un 22.vietu.

Pirmajā braucienā Kaufmanis trases augšdaļu veica labi, bet pēc devītās virāžas pieļāva kļūdu virkni, kas braucienā ļāva ieņemt 22.vietu 1,1 sekundi aiz vācieša Johannesa Lohnera.

Ķibermanis startā par ilgu uzskrēja, veica diezgan labu braucienu, taču kamanas neslīdēja, viņam pēc pirmā brauciena ieņemot vien 14.vietu 0,71 sekundi aiz Lohnera.

Tikmēr Cipulis kļūdījās, jau veicot pirmo virāžu, un vēlāk ar labāku braucienu nekā Kaufmanim vairs nespēja atgūt nokavēto, kaut gan Kaufmani viņš apsteidza par vienu sekundes simtdaļu, ierindodamies 21.vietā. No Lohnera viņš atpalika par 1,09 sekundēm.

Cipulis un Kaufmanis pie otrā brauciena netika, 20.vietu pirmajā braucienā ieņēmušajam britam Laminam Dīnam zaudējot attiecīgi sešas un septiņas sekundes simtdaļas.

Lohners trasi veica 54,90 sekundēs, par piecām sekundes simtdaļām apsteidzot krieva Rostislava Gaitjukeviča pilotēto divnieku un par 0,16 sekundēm – tautieti Frančesko Frīdrihu, kurš, startējis ar 13.numuru, rupji kļūdījās 13.virāžā.

Otrajā braucienā Ķibermanim perfekta nebija ceturtā virāža, taču visā atlikušajā trases daļā ar dažām sīkām neprecizitātēm uzskatāmi bija redzams, ka neslīd kamanas, arvien vairāk atpaliekot no konkurentiem.

Otrajā braucienā Latvijas pilots sasniedza 11. labāko laiku, un divu braucienu summā viņš ierindojās 14.vietā, no uzvarētāja Frīdriha atpaliekot par 1,2 sekundēm.

Frīdrihs arī otrajā braucienā kļūdījās 13.virāžā, taču mazāk. Viņš braucienā sasniedza labāko laiku un summā Lohneru, kurš daudz kļūdījās trases lejasdaļā un braucienā sasniedza vien piekto laiku, apsteidza par 0,24 sekundēm.

Trešais finišēja Gaitjukevičs, kurš Frīdriham piekāpās 0,27 sekundes.

Ceturtais summā bija kanādietis Kristofers Springs, piektais – vēl viens vācietis Kristofs Hāfers un sestais – otrs kanādietis Džastins Kripss.

Kaufmanis un Edgars Nemme startēja kā pirmie, Ķibermanim un stūmējam Dāvim Spriņģim bija 14.numurs, bet Cipulis ar Kristu Lindenblatu savas mūžā trešās sacensības Pasaules kausā uzsāka ar 20. kārtas numuru. Posmam pieteikušās bija 26 ekipāžas.

Kamēr Ķibermanis un Kaufmanis pirms nedēļas PK otrajā posmā startēja Īglsas trasē Austrijā ieņemot attiecīgi 13. un 14.vietu, Cipulis Altenbergā brauc jau otro nedēļu pēc kārtas, jo iepriekšējā nedēļas nogalē viņš šeit Eiropas kausa posmā ar stūmēju Regnāru Kirejevu izcīnīja astoto vietu un četrinieku sacensībās – devīto.

Iepriekšējā posmā gan divniekos, gan četriniekos Īglsā uzvarēja Frančesko Frīdrihs, četrinieku sacensībās Ķibermaņa ekipāžai ierindojoties otrajā vietā, bet Kaufmanim izcīnot 16.pozīciju.

Iepriekšējā sezonā Ķibermanis, nestartējot divos no 12 posmiem, kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu aiz vācieša Frančesko Frīdriha un viņa tautieša Johannesa Lohnera, kā arī čeha Dominika Dvoržāka.

Altenbergas trasē iepriekšējā sezonā PK posmi nenotika, bet pasaules čempionātā šajā trasē divniekos trīskāršu uzvaru svinēja mājinieki ar Frīdrihu priekšgalā. Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni ierindojās sestajā vietā, karjeru beigušais olimpiskais čempions Oskars Melbārdis ar Lindenblatu bija 12.vietā, bet Cipulis ar stūmēju Arni Bebrišu – 21.vietā.

Gan Kaufmanim, gan Cipulim Pasaules kausā tās būs trešās sacensības divniekos. 2020.gada novembrī Kaufmanim Siguldā izdevās izcīnīt desmito vietu, kamēr Cipulim – 12.vietu.

Piektdien kļuva zināms, ka Miknis ceļa cīpslas savainojuma dēļ nevarēs startēt vismaz līdz Siguldas posmam, kas notiks gadu mijā.

Svētdien notiks sacensības četrinieku ekipāžām.

Kopš 2006.gada Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) Pasaules kausa posmus rīko kopā, vienā etapā sadalot piecus medaļu komplektus – skeletonā dāmām un kungiem, bobslejā vīriešiem divniekos un četriniekos, kā arī bobslejistēm divniekos.

Arī nākamie divi posmi notiks Vācijas trasēs – Vinterbergā un atkal Altenbergā, bet jauno gadu komandas sagaidīs Siguldā. Tad notiks vēl viens Pasaules kausa posms Vinterbergā, bet pēdējais posms janvāra vidū norisināsies Šveicē – Sanktmoricā, dalot arī Eiropas čempionāta medaļas. Sezonas noslēgums plānots februārī Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri