Valmieras Ziņas

Ķibermaņa četrinieku ekipāža uzreiz aiz goda pjedestāla Pasaules kausa posmā Kēnigszē

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa četrinieku ekipāža svētdien, 26.janvārī, Kēnigszē trasē izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa sestā posma sacensībās, kamēr Ralfa Bērziņa pilotētais kvartets bija septītajā pozīcijā.

Oskaru Ķibermani šoreiz bez Matīsa Mikņa un Laura Kaufmaņa iestūma Helvijs Lūsis, kurš nomainīja savainoto Arvi Vilkasti. Ralfs Bērziņš brauca ar ierastajiem stūmējiem Edgaru Nemmi, Dāvi Spriņģi un Edgaru Pirogu.

Uzvaru posmā svinēja vācietis Frančesko Frīdrihs, kurš divu braucienu summā savu tautieti Johannesu Lohneru apsteidza par 0,10 sekundēm. Trešais bija kanādietis Džastins Kripss, kurš zaudēja 0,26 sekundes, bet ceturto vietu izcīnījuši Ķibermani apsteidza par 0,16 sekundēm. Bērziņš zaudēja 0,56 sekundes, kas deva septīto vietu.

Pirmajā braucienā ātrākais bija Lohners, kura vadītā ekipāža finiša līniju šķērsoja pēc 48,55 sekundēm. Četras sekundes simtdaļas lēnāks bija Frīdrihs, kurš svētdien iemēģināja jaunas kamanas, kamēr vēl tikpat atpalika Kripss. Bērziņš bija 0,15 sekundes lēnāks, kas deva ceturto vietu, bet Ķibermanis atpalika 0,22 sekundes un bija dalītā sestajā pozīcijā.

Otrajā braucienā Frīdrihs izrāva sev uzvaru, trasi veicot 48,44 sekundēs un Lohneru apsteidzot par 0,14 sekundēm. Vēl 0,08 sekundes lēnāks bija Kripss, bet Ķibermanis ar 0,24 sekunžu deficītu uzrādīja ceturto labāko rezultātu. Bērziņš zaudēja 0,55 sekundes un braucienā bija desmitais, kā dēļ atkāpās uz septīto pozīciju.

Sacensībās piedalījās 23 ekipāžas.

Kopvērtējumā līderis ar 1502 punktiem ir Frīdrihs, otrais ar 1449 punktiem ir Lohners, bet trešo vietu ar 1378 punktiem ieņem Kripss. Ķibermanis ar 1314 punktiem ir ceturtais, bet Bērziņš ar 526 punktiem atrodams 15.pozīcijā.

Ķibermanis posmā Laplaņā sastiepa kājas muskuli, tāpēc pirms nedēļas Īglsā viņš startēja, sēdot kamanās. Ķibermaņa četrinieks ieņēma 11.vietu, kamēr Bērziņam posmā bija 20.pozīcija.

Pirms tam šosezon Ķibermanim četriniekos otrā, ceturtā, trešā, piektā un trešā vieta. Bērziņš ar četrinieku nebrauca pirmajos divos posmos Leikplesidas trasē. Pēc tam viņa kontā līdz Īglsas posmam 19., 16. un 13.vieta.

Eiropas kausa apritē šosezon startē Latvijas titulētākais pilots Oskars Melbārdis. Šobrīd nav zināms, vai viņš šajā sezonā atgriezīsies Pasaules kausa posmos.

Sezonas turpinājumā februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnījās Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ.Mēs sagaidām, ka Tev: ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev: ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev: interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev: pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (5.00€-12.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2020-03-31 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri