Valmieras Ziņas

Kauguru ielas rekonstrukcija varētu sākties šogad vai nākamgad (3)

Iepazīstoties ar ielu sarakstu, kuras paredzēts remontēt Valmierā šogad, vairāki portāla lasītāji komentāros pauda vilšanos par to, ka sarakstā nav minēta Kauguru iela, kas ilgstoši ir sliktā stāvoklī. Šī ir noslogota maģistrālā iela, pa kuru Valmierā iebrauc automašīnas no Cēsu puses. Līdz šim pārējās maģistrālās ielas, pa kurām var iebraukt pilsētā, ir rekonstruētas. Šogad plānots būvēt arī jaunu savienojumu ar apvedceļu – Rietumu industriālo maģistrāli, taču Kauguru ielai joprojām būs jāgaida sava kārta uz rekonstrukciju.

Apsekojot Kauguru ielu, pārliecinājāmies, ka ar bedrīšu lāpīšanu ilgi vairs līdzēt nevarēs, jo brauktuve jau ir vienos ielāpos, tādēļ kļuvusi ļoti nelīdzena. Posmā no Cēsu līdz Rūpniecības ielai nav ietves un veloceliņa, kas ir rada gājējiem un velobraucējiem papildu bīstamību. Lai noskaidrotu, kad beidzot var gaidīt ielas rekonstrukciju un vai var cerēt ne tikai uz brauktuves salabošanu, bet arī uz gājēju/velo celiņa izbūvi, vērsāmies Valmieras pilsētas pašvaldībā. 

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, pašlaik notiek Kauguru ielas pārbūves tehniskā projekta aktualizācija atbilstoši spēkā esošajām normatīvo aktu prasībām.

Ielas pārbūves projekts paredz ielas virsmas seguma atjaunošanu, kā arī gājēju/veloceļa izbūvi. Kauguru ielas posmā no Stacijas līdz Rūpniecības ielai un posmā no Rūpniecības līdz Cēsu ielai gājēju ietves paredzētas ielas abās pusēs, tai skaitā gājēju/veloceļš vienā pusē.

Lai realizētu Kauguru ielas pārbūvi, Valmieras pilsētas pašvaldība jau 2013.gadā pasūtīja ielas pārbūves tehniskā projekta izstrādi. Tehniskais projekts tika izstrādāts ar mērķi piesaistīt Eiropas Savienības 2014.-2020.gada plānošanas perioda finansējumu.

Projekta īstenošanu plānots uzsākt 2018.-2019.gadā.

Jāpiemin, ka šis ielas posms ir iekļauts pilsētas attīstības “Valmieras pilsētas attīstības programmas 2015.-2020.gadam. Integrētās teritoriju investīciju projektu idejas” plānā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Rihards - 13.03.2018 Atbildēt

  Atbalstu ieceri par gājēju/veloceļa izbūvi.

  Gatis - 19.03.2018 Atbildēt

  Došanās ar bērnu uz Kārlienas b/d ar kājām, velo vai auto ir murgs un bīstami. Ceram uz ātrāku ielas rekonstrukciju.

  Stas - 27.11.2018 Atbildēt

  Prieks par gājēju/veloceļu. Gribētos protams, lai šis ceļš būtu arī mazliet tālāk no brauktuves, bet tāpat pozitīvi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri