Valmieras Ziņas

Kauguru iela satiksmei tiks atvērta jau šogad, pārbūve turpināsies arī nākamgad

Turpinās šī gada maijā uzsāktā Kauguru ielas pārbūve. Tiek plānots, ka jau šogad iela tiks atvērta transporta kustībai, lai gan pilnībā rekonstrukcija tiks pabeigta nākamgad, informēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Pārbūves ietvaros jau veikta ielas asfaltbetona virskārtas demontāža, komunikāciju un inženiertīklu pārbūve un lietus ūdens kanalizācijas izbūve posmā no Cēsu ielas līdz Rūpniecības ielai, pašlaik norit komunikāciju un inženiertīklu pārbūve un lietus ūdens kanalizācijas izbūve posmā no Rūpniecības ielas līdz Stacijas ielai. 

Vēl rekonstrukcijas ietvaros uz brauktuves tiks izklāta jauna asfaltbetona virskārta, virzienā no Stacijas ielas līdz krustojumam ar Rūpniecības ielu abās Kauguru ielas pusēs tiks izbūvētas gājēju ietves – veloceliņi. Jauns gājēju ietves –veloceliņa posms tiks izveidots Kauguru ielas kreisajā pusē no krustojuma ar Rūpniecības ielu virzienā uz Cēsu ielu. Tāpat pārbūvētajos ielas posmos tiks uzstādīts energoefektīvs apgaismojums.

Jau ziņots, ka atbilstoši iepirkuma rezultātiem Kauguru ielas pārbūvi veic SIA “Limbažu Ceļi” par kopējo līgumsummu 1 043 900,00 eiro bez PVN. Ielas pārbūve tiek realizēta Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Atbalsts komercdarbībai – Kauguru ielas pārbūve” ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri