Valmieras Ziņas

Kamēr nenotiek grupu nodarbības ūdenī, mācies peldēt individuāli

Valmieras peldbaseinā līdz ar pēdējo Covid-19 izplatības samazināšanas ierobežojumu pieņemšanu tika atceltas grupu nodarbības ūdenī un gan pieaugušie, gan bērni uz laiku palikuši bez iemīļotajām nodarbībām ūdenī. Lai apgūtais neietu zudumā, Valmieras peldbaseina treneri piedāvā turpināt ūdens aktivitātes individuālajās nodarbībās.

Valmieras peldbaseina pamata piedāvājumā jau vairāk nekā gadu ir individuālās peldētapmācības nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem, kuriem nepieciešams pārvarēt bailes vai ar ūdeni saistītās fobijas, kā arī ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas peldētprasmes. Pielāgojoties jaunajai situācijai un esošajiem ierobežojumiem, arī ūdens vingrošanu treneri ierastajos grupu nodarbību laikos piedāvā individuālas nodarbības. Šī ir lieliska iespēja turpināt aktivitātes ūdenī, atsvaidzināt zināšanas par to, ko peldbaseinā var darīt arī viens pats, bez trenera, vai arī izmēģināt unikālo iespēju aizvadīt individuālu ūdens vingrošanas nodarbību.

Individuālās nodarbības ūdenī pieejamas arī grūtniecēm, kurām šādas aktivitātes var būt vienīgais drošais un patīkamais fizisko aktivitāšu veids grūtniecības laikā. Ja nu kāds no jaunajiem vecākiem bija nolēmis sākt peldināt savu mazuli, bet nepaguva, fizioterapeite Linda Kalniņa individuālajā nodarbībā apmācīs, kā pareizi peldināt mazuļus.

Informācija par katra trenera piedāvātajiem laikiem atrodama Valmieras peldbaseina mājas lapā (www.valmieraspeldbaseins.lv) un zvanot pa tālruni +371 27040012.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri