Valmieras Ziņas

Kādu Tu redzi Valmieras novada nākotni? Piedalies aptaujā un paud savu viedokli! (7)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Šogad 5. jūnijā Latvijā norisināsies kārtējās pašvaldību vēlēšanas. Atšķirībā no iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, šajās vēlēšanās būs ievērojami mazāks vietvaru skaits, kas izveidotas administratīvi teritoriālās reformas rezultātā. Pirmo reizi vēlētājiem būs iespēja balsot arī par jaunizveidotā Valmieras novada pašvaldības domes sastāvu.

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli par to, kam būtu jāuzņemas Valmieras novada vadību un kādas aktuālas problēmas tai būtu jārisina, portāls “Valmieras Ziņas” aicina piedalīties aptaujā, kas ilgs līdz 1.maijam! Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs!

APTAUJAS ANKETA

  velesanas - 25.03.2021

  Jau taustās pēc rezultātiem :D
  Baiks un viņa komanda – tur tikai un vienīgi kaut kādas savstarpējās intereses…
  Pārējie saraksti diezgan vāji. Cerams, ka Vienotības saraksts būs labs.

  burkāns no ciema - 25.03.2021

  nu ne jau, ka taustās pēc rezultātiem, šādas aptaujas ir vienmēr bijušas un būs.

  Nebalsojot par Baika partiju ir perfekta iespēja ar vienu vēzienu reizē ar novadu reformu noslaucīt vēsturē arī lielāko daļu esošo mēru, kas jau sen vairs nedod savu maksimālo atdevi, bet domā kā mierīgi, slābani un konservatīvi nolauzt vēl vienu, divus sasaukumus. Tur no tautas interesēm vairs nav ne smakas, tikai pašu bailes pēc amatiņiem…

  Jaunie varēja būt vairāk, tas gan…
  Es aicinātu nebaidīties un dot iespēju citiem, jauniem! Jo esošajiem vajadzēs vismaz 2 gadus, kamēr iemācīsies domāt par novadu kopumā nevis vilks deķīti katrs uz savu pusi.

   Kā tad - 25.03.2021

   Mums jau pilns Kabinets ar tiem “jaunajiem” spēkiem, tāpēc jau esam tur, kur esam.

   irjau - 26.03.2021

   Protams, ka esam tur, kur esam, jo tikai 2021.gadā vecie sāk iesēsties aiz restēm.
   mums jau te Valmierā arī KNAB ieminis taciņu uz domes ēku. Tiešām kādam būs godaprāts balsot par šādu partiju?

   Labrīt - 26.03.2021

   TOP 100 strādā jau kopš 2018.gada, drīz jau būs nākamās vēlēšanas. Vienmēr jau ir viegli attaisnoties ar kādiem ārējiem apstākļiem.

  Aizdomīgais - 25.03.2021

  Ja šeit var balstot neierobežotu reižu skaitu, tad šī anketa neko neatspoguļos, vienīgi varbūt – esošās domes vadības spēju norīkot kādu lojālu ierēdni “svarīgā uzdevumā” – visu dienu pildīt anketu.

  jautajums - 26.03.2021

  Un kur vares sekot lidzi rezultatam?

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri