Valmieras Ziņas

Kādās situācijās digitālā mārketinga aģentūra var palīdzēt uzņēmumam

Lasīšanas laiks: 4 min

Digitālā mārketinga aģentūra piedāvā uzņēmumiem savas zināšanas, pieredzi un prasmes, attīstot un pārvaldot mārketinga stratēģijas digitālajos kanālos, veidojot konkurētspējīgas mājaslapas un interneta veikalus. Šobrīd digitālās mārketinga aģentūras pakalpojumi vairs nav ekskluzīvs risinājums, kuru izvēlas lielie uzņēmumi ar milzīgiem budžetiem, bet gan reāla nepieciešamība vairumam uzņēmumu, ja tie grib būt redzami, konkurētspējīgi un pelnoši internetā.

Aģentūru pakalpojumi arī kļuvuši daudz elastīgāki un pieejamāki ikvienam biznesam neatkarīgi no budžeta lieluma un izvirzītājiem mārketinga mērķiem. Kādos gadījumos interneta mārketinga aģentūra var palīdzēt jūsu uzņēmumam?

●     Ja gribat veidot efektīvu komunikāciju sociālajos tīklos

Sociālie tīkli šobrīd ir kļuvuši nozīmīgāki nekā jebkad. To ietekme biznesa izaugsmē un mērķauditorijas sasniegšanā ir nenovērtējama. Bez stratēģiskas komunikācijas un reklāmām sociālajos tīklos nebūs iespējams sasniegt teicamus biznesa rezultātus un apsteigt konkurentus, jo viņi visi ir sociālajos tīklos un piedāvā tur iespējami labāko saturu.

Lai gan šķiet – nav taču grūti ievietot dažas publikācijas uzņēmuma Facebook, Instagram un citos kontos! Tas var būt neefektīvi, ja netiek domāts par vienotu komunikācijas stratēģiju, mērķiem, vizuālajām un saturiskajām vadlīnijām. Tāpat arī reklāmas sociālajos tīklos ir ar saviem spēles notiekumiem, kuri jāpārzina. Mūsdienās sociālo tīklu komunikācijas uzturēšana uzņēmuma kontos ir laikietilpīgs darbs, kas prasa specifiskas zināšanas un prasmes. Digitālā mārketinga aģentūra uzņēmumam jau piedāvā šajā jomā pieredzējušus ekspertus, kas, veicot uzņēmuma kontu izpēti, izveidos un pārraudzīs komunikāciju, kā arī piedāvās labākos risinājumus reklāmām, piemēram, efektīvi izmantojot Facebook reklāmas sniegtās iespējas. Uzņēmuma rīcībā ir arī dizaina un satura speciālisti, kuri palīdz pilnveidot uzņēmuma kontus, padarīt tos pamanāmus.

●     Ja gribat piesaistīt vairāk klientu interneta veikalam

Pandēmijas ietekmē ievērojami pieaudzis pirkumu skaits interneta veikalos. Ko darīt, ja šis klientu un pirkumu pieaugums jūsu e-veikalā nav tiks liels, kādu vēlētos? Cīņa par katru klientu digitālajā vidē ir sīva, tāpēc jāzina, ar kādām metodēm un kurās vietās piesaistīt potenciālos pircējus un aizvest uz interneta veikalu. Digitālā aģentūra zinās, ko un kur darīt, kur veikt uzlabojumus un izmaiņas, lai palielinātu apmeklējumu plūsmu un pirkumu skaitu interneta veikalā. Šī mērķa īstenošanā var būt nepieciešama kompleksa pieeja, kas ietver gan darbu ar e-veikalu, veicot nepieciešamos uzlabojumus, gan aktivitātes sociālo tīklu vidē, gan pozīciju uzlabošanu un redzamību internetā, it īpaši meklētājprogrammās, jo potenciālie klienti sev nepieciešamās preces, pakalpojumus meklē tieši tur.

●     Ja gribat uzlabot uzņēmuma mājaslapu un tās reitingus

Neskatoties uz to, ka būtiska loma ir uzņēmuma sociālo tīklu kontiem, joprojām mājaslapa ir pats pamats. Visas reklāmas un sociālo tīklu ieraksti tāpat aizved potenciālos klientus uz mājaslapu, tāpēc ir jāparūpējas, lai tā būtu mūsdienu konkurences un kvalitātes prasībām atbilstoša. Nesakārtota mājaslapa var arī traucēt sasniegt mārketinga mērķus, jo uz vietni atvestais klients to pēc brīža jau pametīs, jo kaut kas nestrādās vai viņš neieraudzīs vajadzīgo informāciju.

Digitālā mārketinga aģentūra veiks auditu jūsu mājaslapā un noskaidros, vai tai ir kādi vājie punkti, kas jāuzlabo. Tālāk tiek izveidota stratēģija, kā uzlabot vietni un pielāgot to labas pārdošanas praksei gan no tehniskā, gan vizuālā, gan saturiskā aspekta. Parasti tas ietver arī SEO optimizāciju – tiek strādāts pie iekšējām, ārējām saitēm un citiem aspektiem, lai uzlabotu mājaslapas pozīcijas meklētājprogrammās. Ko tas nozīmē? Padarīt vietni labi redzamu tiem, kuri Google un citos meklētājos izmanto atslēgvārdus, kas saistīti ar jūsu uzņēmuma pakalpojumiem.

●     Ja gribat ar savu produktu iekarot ārvalstu tirgu

Biznesā ambīcijas ir viens no dzinējspēkiem. Ja esat nolēmuši ar savu produktu iekarot ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu tirgus, tad digitālā mārketinga aģentūras palīdzība būs noderīga. Tieši digitālā vidē ir tā, kurā tiek uzrunāti citu valstu klienti. Jāzina, kā un kur to darīt. Protams, arī jāpielāgo komunikācijas kanāli un mājaslapa katras valsts tirgus specifikai, jāizpēta vietējā konkurences situācija un jāpārzina citas nianses, no kurām atkarīgs, cik veiksmīga būs ieiešana jaunā tirgū. To visu jūsu vietā izdarīs pieredzējuši aģentūras eksperti, kuri ar to no darbojas katru dienu un zina, kā gūt panākumus.

●     Ja gribat sasniegt mārketinga mērķus pa īsāko ceļu

Digitālā mārketinga eksperti zina, ko dara. Viņu lēmumi balstīti datu analīzē, pieredzē un zināšanās, tāpēc netiek pieļautas fundamentālas kļūdas, kas liktu zaudēt tik dārgo laiku un naudu. Tas ļauj sasniegt mārketinga mērķus par taisnāko ceļu, aiztaupot problēmas, kas rastos, ja bez pieredzes uz zināšanām pie darba ķertos paši. Uzticot uzņēmuma digitālā mārketinga stratēģiju aģentūras ekspertiem, būs pārliecība, ka vienmēr tiek izmantotas aktuālākās un efektīvākās metodes un mārketinga rīki, kuri ļauj sasniegt labākos rezultātus gan šodien, gan ilgtermiņā. Digitālais mārketings ļoti strauji attīstās, bet konkurences cīņā uzvar tie, kuri spēj izsekot aktualitātēm un izmantot tās savā labā.

Digitālā mārketinga aģentūra vienmēr tur roku uz pulsa un spēj nodrošināt klientiem labāko viņu biznesu izaugsmei internetā. Tas nozīmē, ka uzņēmēji var koncentrēties uz savu produktu un klientiem, digitālā mārketinga jautājumus ar mierīgu sirdi atstājot aģentūras ekspertu ziņā.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā strādnieku/-ci Kocēnu pagastā uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Kocēnu pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju, to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Kocēnu pagasta teritorijā; • veikt teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas darbus t.sk. pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • izzāģēt kritušos un bīstamos kokus pagasta teritorijā, veidot koku, krūmu, augļu koku vainagus atbilstoši audzējamai kultūrai un izvēlētajam vainaga tipam; • veikt kravu iekraušanas un izkraušanas darbus; ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • krūmgrieža, motorzāģa operatora apliecība; • fiziska izturība; • iemaņas darbā ar dārza tehniku (trimmeri, zāles pļāvēju u.c.); • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 720 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 758 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes strādnieka Kocēnu pagastā amatam”, līdz 2023.gada 11.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 25771128 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-11

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Burtnieku apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā īpašumu apsaimniekošanas speciālistu/-i Rencēnu un Ēveles pagastā (uz nenoteiktu laiku).  Darba vietas adrese: Valmieras iela 13, Rencēni, Rencēnu pagasts, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • plānot, organizēt un uzraudzīt saimniecisko uzdevumu (t.sk. būvniecība, rekonstrukcija, apsaimniekošana u.c.) izpildi Rencēnu un Ēveles pagastā, atbilstoši apstiprinātajam budžetam, kā arī rūpēties par ielu, ceļu, nekustamo īpašumu un teritorijas uzturēšanu; • plānot un īstenot jaunus projektus; • vadīt tehnisko darbinieku un pakalpojumu sniedzēju komandu, plānot to darbu un kontrolēt tā izpildes kvalitāti; • pieņemt un konsultēt apmeklētājus īpašumu apsaimniekošanas jautājumos, sagatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem, gatavot lēmumu un līgumu projektus par Pārvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem; • uzkrāt, apkopot un aktualizēt informāciju par zemes nomniekiem, kontrolēt zemes nomas līgumu termiņus; un ja Tev ir: • vismaz vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu apsaimniekošanā (tiks uzskatītas par priekšrocību); • labas prasmes dokumentu sagatavošanā, spēja rakstiski un mutiski skaidri formulēt un pamatot savu viedokli; • labas latviešu valodas zināšanas; • teicamas zināšanas darbā ar MS Office programmām; • kompetences: pozitīva attieksme pret veicamo darbu, augsta atbildības sajūta un laba saskarsmes kultūra, precizitāte, spēja organizēt darbu patstāvīgi un komandā; spēja iedziļināties un izprast dažādas problēmsituācijas, apstrādāt un analizēt liela apjoma informāciju, spēja noteikt prioritātes un pieņemt lēmumus, spēja saglabāt psiholoģisko noturību stresa situācijās; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • pamatalgu pārbaudes laikā 983 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1157 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu burtniekuapvieniba@valmierasnovads.lv, ar norādi “Pieteikums īpašumu apsaimniekošanas speciālista/-es amatam, līdz 2023.gada 11.oktobrim. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29388422 vai 26434663. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Dzīvojamo māju/ īpašumu apsaimniekošanas SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 13, Rencēni, Rencēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-11

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Burtnieku apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā strādnieku/-ci (Valmieras pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Valmieras pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju, to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Valmieras pagasta teritorijā; • veikt teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas darbus t.sk. pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • izzāģēt kritušos un bīstamos kokus pagasta teritorijā, veidot koku, krūmu, augļu koku vainagus atbilstoši audzējamai kultūrai un izvēlētajam vainaga tipam; • veikt kravu iekraušanas un izkraušanas darbus; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • pamatalgu pārbaudes laikā 720 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 758 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu burtniekuapvieniba@valmierasnovads.lv, ar norādi „Pieteikums strādnieka/-ces Valmieras pagastā amatam”, līdz 2023.gada 11.oktobrim. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29388422 vai 26434663. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-11

Mūsu partneri