Valmieras Ziņas

Kā izvēlēties kafijas aparātu mājām?

Lasīšanas laiks: 3 min

Vai reizēm aizdomājieties, ka parastā, aplejamā kafija nesniedz gaidīto baudījumu un tāpēc sākat sapņot par kafijas aparātu mājām? Ja apsveriet iegādāties ko tādu, tad šeit atradīsiet ieteikumus, kā izvēlēties Jums visatbilstošāko.

Top 3 kafijas aparāti mājām

Automātiskie kafijas aparāti tiek augstu novērtēti, pateicoties ,,kafijas tasīte ar vienu pogas spiedienu“ funkcijai. Jā, to pārvalde ir tieši tik vienkārša un ātra. Lieliski ir arī tas, ka kafijas kvalitāte netiek ietekmēta, pat pretēji – kafijas aparāts pats samaļ kafijas pupiņas, tāpēc pat no rīta varat baudīt svaigu kafiju. Protams, iespējams izmantot arī maltu kafiju. Ja vēlaties kafijas dzērienus ar pienu, varat izvēlēties dažādas piena sistēmas: tvaika piena putotājus, piena caurulītes vai integrētās piena tvertnes. Pēdējās ir vispopulārākās, un tās izmantot ir pavisam vienkārši. 

Automātiskie kafijas aparāti ir ļoti funkcionāli – atkarībā no aparāta tiem var būt skārienjutīgais ekrāns, kafijas dzērienu receptes saglabājoša funkcija, paziņošana par kafijas aparāta tīrīšanu un automātiskā attīrīšanas funkcija. Protams, jo vairāk funkciju, jo augstāka aparāta cena, tāpēc būtu jāpadomā, cik un kādas priekšrocības vēlaties.

Pusautomātiskie kafijas aparāti – nosaukums jau saka priekšā, ka, gatavojot kafiju, būs jāpalīdz arī pašiem. Tomēr tas ļauj kontrolēt kafijas gatavošanas procesu, piemēram, ūdens tecēšanas laiku, kas ietekmē kafijas garšu. Šajos aparātos tiek izmantota malta kafija vai kafijas tabletes, kuras tiek ievietotas speciālos rokturos, cauri kurām tek karsts ūdens. Piens tiek putots ar putotāja palīdzību. Pusautomātiskie kafijas aparāti no automātiskajiem atšķiras arī ar to, ka tie ir mazāki un lētāki par automātiskajiem.

Kapsulu kafijas aparāti domāti tiem, kas meklē tādus kafijas aparātus, kuru kopšana būtu pavisam vienkārša. Kafija tiek gatavota no dažādāko garšu kafijas kapsulām, kuras pēc pagatavošanas vienkārši jāizmet atkritumu kastē. Savukārt pašu kafijas aparātu laiku pa laikam būtu jāatkaļķo. Vēl viena priekšrocība ir tā izmērs – tas ir ļoti kompakts un virtuvē neaizņem daudz vietas. 

Kas būtu jāzina pirms kafijas aparāta iegādes mājām:

  • Cik un kādu kafiju ir iecienījusi ģimene? Iespējams, jums būs nepieciešams tikai espresso aparāts vai aparāts, kas gatavo divas tasītes vienlaicīgi, lai no rīta visi var baudīt kafiju.
  • Cik daudz vietas varat atvēlēt kafijas aparātam? Varat izvēlēties arī iemontējamos kafijas aparātus.
  • Vērts pievērst uzmanību arī kafijas dzirnaviņām. Nekvalitatīvi samalta kafija var sabojāt tās garšu. Pašlaik dzirnaviņas tiek piedāvātas ar keramiskajām dzirnām, kas nodrošina labāku malumu un garšu.
  • Protams, budžets. Lai arī cik jūs atvēlētu kafijas aparātam, ir jāapzina savas vēlmes un to, kas jums ir aktuāls.

Tāpēc, ja izlemjat par kafijas aparāta iegādi, tam ir jāsagatavojas – nevajadzēs atbildēt uz 100 jautājumiem, tomēr būs jāsaprot, kuri ir svarīgākie atlases kritēriji.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju (profesijas kods 2342 01), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (pilna darba likme, 40 stundas nedēļā) Ja Tev ir vēlme: • plānot un realizēt izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu, saskaņā ar Iestādē realizējamo pirmsskolas izglītības programmu; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • nodrošināt izglītojamo adaptāciju Iestādē, sadarboties ar Iestādes izglītojamo vecākiem; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības mūzikas un sporta skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumos un citas aktivitātes; • sagatavot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID – 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā uz nenoteiktu laiku pirmsskolas izglītības sporta skolotāju (profesijas kods 2342 03), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes) Ja Tev ir vēlme: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt sporta svētkus un citas sporta aktivitātes; • plānot savu darbību, sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

SIA „Padtex Insulation” aicina savā komandā ŠUVĒJUS Tava darba apraksts: izgatavot šūtos izstrādājumus atbilstoši noteiktajām prasībām un izmēriem, izmantojot stikla šķiedras materiālus; vadīt un uzraudzīt iekārtas, kas paredzētas šūšanai; veikt šūto izstrādājumu vizuālo kvalitātes pārbaudi procesa laikā. Mūsu prasības kandidātiem: darba pieredze šūšanā; precizitāte, prasme organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta un apņemšanās mācīties. Mēs piedāvājam: stabilu darba vietu Valmierā - pilnas slodzes maiņu darbs, darba dienās no 06:00 līdz 15:00 un 15:00 līdz 00:00 (vienu nedēļu rīta, otru – vakara maiņa); akorda darba samaksas sistēma, no 500 EUR līdz 1000 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas, piemaksas par virsstundu darbu; labus darba apstākļus; apmācību darba vietā; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā. CV ar norādi “Šuvējs” gaidīsim uz e-pastu alise@padtex.lv. Mēs novērtējam katru pieteikumu, tomēr informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases nākamajai kārtai. Piesakoties vakancei, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlasē. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu, sūtot pieprasījumu uz e-pastu alise@padtex.lv. Profesija: ŠŪTO IZSTRĀDĀJUMU IZGATAVOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-23 Darba sākšanas datums: 2021-12-13 Kontaktpersona: Alise Zvirbule Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri