Valmieras Ziņas

“Jelgava” futbola virslīgā pieveic “Valmieru”

Lasīšanas laiks: 2 min

Līgas jaunpienācēja “Jelgava” pirmdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 17.kārtas spēlē savā laukumā apspēlēja čempioni “Valmieru“.

“Jelgava” svinēja uzvaru ar 2:0 (0:0).

Spēles pirmajā puslaikā labāk izskatījās mājinieki. Gan “Valmiera” nopelnīja divas dzeltenās kartītes, gan pēc standartsituācijas izspēles 34.minūtē kļūdījās valmieriešu vārtsargs Klāvs Lauva, izlaižot bumbu no rokām, kas sekmēja bīstamas situācijas izveidošanos pie viņa sargātajiem vārtiem, taču mājinieku raidījumus bloķēja Kristers Čudars un Gustavu Silva Souza.

Valmieriešiem otrajā puslaikā laukumā uz maiņu devās trīs spēlētāji, taču vārtu gūšanas momenti turpināja rasties pie viņu vārtiem.

55.minūtē pēc Ralfa Maslova izpildītā stūra sitiena izpildes no kreisās puses vārtsarga Klāva Lauvas atvairītā bumba atlēca pie labā vārtu staba, kur to no pāris metriem tukšā vārtu stūrī netrāpīja Dāvis Vējkrīgers.

63.minūtē Viktors Osuagvu ar individuāliem pūliņiem pavirzījās uz priekšu “Valmieras” soda laukumā un piespēlēja bumbu vārtu priekšā, Danilam Patijčukam raidot to vārtos.

Vēl gan videoatkārtojumā tika pārbaudīts, vai pirms vārtu gūšanas nav bijusi spēle ar roku, taču tāda netika konstatēta, jelgavniekiem izvirzoties vadībā.

80.minūtē vārtos kļūdījās Lauva, kurš pēc stūra sitiena izpildes no labās puses bumbu, kura lidoja viņa krūšu augstumā, ievirzīja tuvajā vārtu stūrī.

Mača kompensācijas laika septītajā minūtē sarkano kartīti paspēja nopelnīt viesu uzbrucējs Aliuns Ndojs, kurš uz Vējkrīgera pārkāpumu atbildēja ar sitienu pa kājām. Vējkrīgeram tika parādīta dzeltenā kartīte.

Valmierieši nebija zaudējuši sešās spēlēs pēc kārtas, pēdējo aizvadīto maču pret “Metta” noslēdzot neizšķirti ar 1:1, bet “Jelgava” bija piedzīvojusi divas neveiksmes, kurās ar 0:1 tika atzīts “Auda” pārākums un ar 2:5 zaudēts “Daugavpilij”.

Iepriekšējā abu vienību tikšanās reizēs astotajā kārtā uzvaru ar 2:0 izcīnīja “Valmiera“.

Dienas pirmajā spēlē “Daugavpils” savā laukumā ar 1:2 zaudēja “Liepājai”.

Svētdien 17.kārtas pirmajās spēlēs “Riga” viesos ar 2:0 pieveica “Metta” komandu, bet RFS ar 6:1 sagrāva Salaspils “Super Nova”.

Kārtas noslēdzošajā mačā otrdien “Tukums 2000″/”Telms” futbolisti savā laukumā cīnīsies ar “Auda” komandu.

Turnīra tabulas augšgalā ar 45 punktiem 17 spēlēs ir “Riga”, 41 punkts ir RFS, bet 26 punkti – “Valmierai“. 16 spēlēs 23 punktus sakrājusi “Liepāja”, pa 22 punktiem – “Auda” un “Metta”. 18 punkti 17 mačos ir “Jelgavai”, 15 punkti 16 cīņās – “Tukums 2000″/”Telms”, bet 17 mačos 13 punkti ir “Daugavpilij” un septiņi – “Super Nova”.

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja “Riga”, bet bronzu – RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja “Auda”.

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023.gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri