Valmieras Ziņas

Jaunums kanālā ReTV – “Rūjiena izaicina”

Raidījuma galvenie varoņi ir divi rūjienieši – Arturs Gruzdiņš (pirmais Latvijas muzikālā televīzijas šova “X Faktors” uzvarētājs) un Dagnis Čākurs (SIA “Liepkalni” maiznīcas īpašnieks).  Abi ir Rūjienas patrioti – lepojas ar savu dzimto vietu un vēlas arī citiem pastāstīt un parādīt, ar ko Rūjienas novads var lepoties, ar ko tas ir īpašs visas Latvijas kontekstā.

Abus raidījuma vadītājus vieno arī interese apceļot Latviju, satikt un iepazīt foršus cilvēkus, tāpēc viņi nolemj kopā doties izzināt arī citus Latvijas novadus, lai ReTV skatītājiem atklātu un parādītu, cik patiesībā skaista zeme ir tā mūsu Latvija, cik daudz interesantu vietu tajā varam apskatīt un cik uzņēmīgi, pozitīvi un atsaucīgi cilvēki tajā dzīvo.

Raidījuma “Rūjiena izaicina” laikā Arturs ar Dagni sākotnēji atklās, ar ko īpašs ir Rūjienas novads, pēc tam dosies arī uz kādu no novadiem Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un arī Latgalē, lai caur cilvēkstāstiem atklātu aizraujošo un īpašo katrā Latvijas vietā. Tas būs ceļojums pa Latviju ar pozitīvu sacensību garu, kurā abi rūjienieši izaicinās citus novadus parādīt, ka arī pie viņiem ir, ko redzēt un ir ko satikt.

Seko līdzi rūjieniešu piedzīvojumiem, kopā izbraukā Latvijas novadus un iepazīsti lieliskus cilvēkus. Skaties “Rūjiena izaicina” pirmo epizodi jau 6.oktobrī plkst. 22:00 kanālā ReTV.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri