Valmieras Ziņas

Jaunums kanālā ReTV – “Rūjiena izaicina”

Raidījuma galvenie varoņi ir divi rūjienieši – Arturs Gruzdiņš (pirmais Latvijas muzikālā televīzijas šova “X Faktors” uzvarētājs) un Dagnis Čākurs (SIA “Liepkalni” maiznīcas īpašnieks).  Abi ir Rūjienas patrioti – lepojas ar savu dzimto vietu un vēlas arī citiem pastāstīt un parādīt, ar ko Rūjienas novads var lepoties, ar ko tas ir īpašs visas Latvijas kontekstā.

Abus raidījuma vadītājus vieno arī interese apceļot Latviju, satikt un iepazīt foršus cilvēkus, tāpēc viņi nolemj kopā doties izzināt arī citus Latvijas novadus, lai ReTV skatītājiem atklātu un parādītu, cik patiesībā skaista zeme ir tā mūsu Latvija, cik daudz interesantu vietu tajā varam apskatīt un cik uzņēmīgi, pozitīvi un atsaucīgi cilvēki tajā dzīvo.

Raidījuma “Rūjiena izaicina” laikā Arturs ar Dagni sākotnēji atklās, ar ko īpašs ir Rūjienas novads, pēc tam dosies arī uz kādu no novadiem Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un arī Latgalē, lai caur cilvēkstāstiem atklātu aizraujošo un īpašo katrā Latvijas vietā. Tas būs ceļojums pa Latviju ar pozitīvu sacensību garu, kurā abi rūjienieši izaicinās citus novadus parādīt, ka arī pie viņiem ir, ko redzēt un ir ko satikt.

Seko līdzi rūjieniešu piedzīvojumiem, kopā izbraukā Latvijas novadus un iepazīsti lieliskus cilvēkus. Skaties “Rūjiena izaicina” pirmo epizodi jau 6.oktobrī plkst. 22:00 kanālā ReTV.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri