Jauno gadu “Valmiera Glass/Vidzemes Augstkola” sāk ar sāpīgu zaudējumu pret TFK “Salaspils/TENTE”

Piektdien, 6.janvārī, Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīta Latvijas telpu futbola 1.līgas 5. kārtas spēle, kurā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” tikās ar TFK “Salaspils/TENTE”. Aizraujošā spēlē mājinieki piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 3:5, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sabiedrisko attiecību speciāliste Paula Apsīte.

Aktīvu sniegumu rādot abām komandām, spēle iesākās strauji. Spēles pirmajās minūtēs abas komandas apmainījās sodiem. Bija jūtams, ka komandas ir devušās laukumā ar kaujiniecisku noskaņojumu, lai šī gada pirmajā spēlē izcīnītu uzvaru. Spēles pašā sākumā lielisku vārtu gūšanas iespēju, pēc mājinieku vārtsarga kļūdas, izveidoja viesi, taču valmieriešu komandas aizsargs, glāba komandu no droša vārtu zaudējuma pēc tam, kad bumba lidoja tukšos vārtos. Pirmā puslaika astotajā minūtē spēles rezultātu atklāja viesi un raidīja bumbu mājinieku vārtos. Spēles turpinājumā komandas demonstrēja agresīvu spēli abās laukuma pusēs, brīžiem pārkāpjot spēles noteikumus. Spēles pirmais periods noslēdzās ar viesu komandas minimālu pārsvaru (0:1).

Otro periodu abas komandas iesāka tikpat agresīvi kā pirmo. Jau pašā perioda sākumā viesu komanda nopelnīja otro dzelteno kartiņu. Pēc vairākām labām vārtu gūšanas iespējām, mājiniekiem izdevās “uzlauzt” viesu komandas vārtus, kad precīzs bija J.Taulavičus. (1:1). Spēles turpinājumā pašaizliedzīgu spēli jau atkal demonstrēja valmierieši, kad no droša vārtu zaudējuma komandu glāba K.Bacis. Otrā perioda pusē, negaidīti valmieriešiem, divreiz precīzi bija viesi, panākot nepatīkamo 1:3 uz tablo. “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” nenolaida rokas un U.Bērziņš ātri vien atguva vienus vārtus. Tuvojoties spēles beigām, abas komandas cīnījās par katru laukuma centimetru, izpelnoties vairākus pārkāpumus. Spēles izskaņā mājinieki, nomainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju, centās izlīdzināt rezultātu, taču TFK “Salaspils/TENTE” spēja aizsargāties, un pie savas izdevības raidīja bumbu vārtos, kad līdz spēles beigām bija atlikušas divas minūtes (2:4). Aizvadot nervozu spēles galotni, A.Dubovam izdevās atgūt vienus vārtus, saglabājot intrigu līdz pat spēles beigu signālam. Tomēr viesiem izdevās noturēt pretinieku spiedienu uz saviem vārtiem un pie valmieriešu kļūdas raidīt bumbu tukšos vārtos, izšķīra spēles rezultātu. Līdz ar spēles beigu signālu, sīvā cīņā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piekāpās TFK “Salaspils/TENTE” (3:5).

Šobrīd “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” 1.līgas statistikas tabulā ir iekārtojusies trešajā vietā.

Nākamā 1. līgas 6. kārtas spēle ir 15.janvārī, kad laukumā tiksies “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un “Preiļu BJS”.

Vārti: J. Taulavičus (25’), U. Bērziņš (30’), A. Dubovs (39’) – M. Nikiforovs (8’), V. Semjonovs (29’), J. Macuks (30’,38’), M. Kudrjašovs (40’)