Valmieras Ziņas

Jauniešus aicina uz topošās spēlfilmas “Jumprava. Lielais notikums” kinoprovēm

Lasīšanas laiks: 2 min

Septembrī ar Nacionālā Kino centra atbalstu tiks uzsākta spēlfilmas “Jumprava. Lielais notikums” filmēšana un spēlfilmas uzņemšanai tiek meklēti gan grupas mūziķu atveidotāji, gan arī masu skatu dalībnieki.

Kā aģentūru LETA informēja spēlfilmas mārketinga menedžere Zane Vītola, filmas pamatā ir stāsts par grupas “Jumprava” izveidošanos un attīstību laika posmā no 1984. līdz 1991.gadam, kad “rokgrupa ar savām dziesmām un stilu veicināja Trešo Atmodu un iedvesmoja jaunus cilvēkus uz lieliem sapņiem pāri “dzelzs priekškaram””.

Filmas dalībnieku atlasei aicināti pieteikties jaunieši no visas Latvijas, kas var pretendēt gan uz grupas mūziķu lomām, gan uz piedalīšanos masu skatos. Filmas galvenā četrinieka atlasei tiek meklēti pretendenti vecumā no 17 līdz 27 gadiem, un filmas veidotāji uzsver, ka grupas mūziķu tēliem “svarīga ir dzirkstele acīs un pirkstu galos, ieraugot sintezatoru”.

Filmas pamatā ir stāsts par to, kā 20.gadsimta 80.gadu Latvijā “vokāli instrumentālais ansamblis” kļuva par grupu “Jumprava”.

Kopā ar Jāni Balodi izveidoto filmas scenāriju režisēs un producēs viens no grupas “Jumprava” dalībniekiem, kinorežisors Aigars Grauba. Savukārt filmas operators būs Valdis Celmiņš.

Kā pavēstīja Vītola, filmā būtiska loma būs “Jumpravas” dziesmām, kas veidos filmas struktūru, dinamiku, stilu un emocionālo krāsu.

Lai pieteiktos kinoprovēm, jāsūta pieteikums uz e-pasta adresi “casting.austra@gmail.com”, jānorāda pretendenta vecums, telefona numurs, prasme spēlēt mūzikas instrumentus, jāpievieno fotogrāfija pilnā augumā un portrets bez cepures un saulesbrillēm.

Spēlfilma “Jumprava. Lielais notikums” top ar Nacionālā Kino centra un Valmieras pašvaldības atbalstu, filma būs gatava 2022.gada sākumā.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri